מדריך

Confused Machines Night

הלייבל החדש משחרר שני רליסים ראשונים בערב השקה חגיגי. יתקלטו: יוג וכלבתא ויופיעו להקת המודלז

תחת, אבן גבירול 108, תל אביב, 02-07-2015 23:00

תגיות: כלבתא, תחת, יוג, Confused Machines, המודלס, THE MODELS

Confused Machines, לייבל חדש המבסס את יצירתו המוזיקלית והויזואלית על מכונות ועל הבילבול היומיומי, כשההגדרה העומדת ברקע היא הרעיון שבהנצחת הרגע ביצירה מבוססת אילתור ולאו דווקא כיצירה מושלמת נטולת טעויות. 
מאחורי הלייבל עומדים איתמר ויינר (ספארק או, אוגנדה) והראל שרייבר (מיול דרייבר, מוג׳הדין) - ויחד מהווים את הצמד - המודלז שמנגנים יחד למעלה מעשור ובמהלכו גם הפעילו את לייבל האלקטרוניקה אק דאק בין השנים 2002-2007 , במהלכן הוציאו כמות רבה של מוסיקה ואמנים, בינהם, כלבתא, ישי אדר, אקיוט, דיגיטל מי.

CM01 >> הרליס הראשון בלייבל הוא תקליט 7 אינץ' ובו שני רמיקסים מהשנה האחרונה של המודלז.הצד הראשון של ה 7״ הוא רמיקס של המודלז לשיר מוליכות הכלבים של הפה והטלפים מתוך אלבומם האחרון "תחת" שמזכיר באווירתו הנוסטלגית את ימי אק דאק - גרסה פופית אלקטרונית לשיר שמתאר סיטואציה מקומית / תל אביבית יומיומית.  בעוד הצד השני - הרמיקס לבלה טאר - הוא יצירה קודרת ואפוקליפטית המפגישה בין ביטים חותכים של 808 וריף גיטרה עמוסת ריוורב על רקע קולה השברירי והמתקתק של בלה טאר שמחפשת דרכי התקשרות חדשים בעולם ללא אהבה. 

CM02 >> ההוצאה השניה של הלייבל מבוססת על "שיר אהבה" של מפטאל - הצמד הנשי יוצא הדופן שפעל בתחילת שנות ה 90 והיה מעיין המשך לפעילותה של אילנה צברי בלהקת מעצ.בגרסה שלו לשיר אהבה הופך מיול דרייבר את השיר המקורי לקטע טכנו-אסיד-רחבות-לאמיצים כשהוא מוסיף תפקידי בס לתיפוף השיבטי / הפראי והחשוף שבשיר המקורי.

הנה טעימה מלהקת המודלס שיופיעו הערב:

תגובות