מדריך

The Antlers Are Here

להקת האינדי-רוק מברוקלין, האנטלרס, מגיעה להופעת הבכורה שלהם בישראל

בארבי, קיבוץ גלויות 52, תל אביב, 04-08-2015 21:30

תגיות: בארבי, The Antler

הלהקה תגיע במסגרת סיבוב הופעות המקדם את אלבומה החמישי, Familiars, שיצא ביוני 2014. השלישייה החלה את דרכה כהרכב יחיד בניצוחו של הסולן, פיטר סילברמן. הוא יצר מוזיקת פולק "לואו-פיי" עם סאונד של הקלטות ביתיות. לאחר מכן התעבה סאונד הלהקה והפך שופע יותר, עם שכבות רבות ונטייה לניסויים מלודיים. ב-2009 הצטרפו לסילברמן מייקל לרנר, מתופף הלהקה, ודרביי סיסי אשר מנגן על מגוון כלים. יחד הם הוציאו את אלבום הקונספט הנוגע ועטור השבחים, Hospice, אשר מתאר מערכת יחסים רגשית ופוגענית. האלבום גרף מיידית שבחים רבים בקרב מבקרים ואתרי מוזיקה בכירים כמו פיצ'פורק ו-NPR.
 
בהמשך יצא האלבום  Burst Apart, שבו נעשה לראשונה שימוש בנגיעות אלקטרוניות, לצד המלנכוליה המוכרת במוסיקה שלהם. אלבום זה היה נגיש יותר מקודמו והרחיב את קהל המעריצים של הלהקה אף יותר.
 
"האנטלרס" יצרו במהלך השנים מהפכה מוזיקלית וזכו לקהל אוהדים אדוק, עם הסיפורים המצמררים (ולעיתים רדופים), על אהבה שנעקרה, חולשה אנושית והוצאת הקרביים הרגשיות. 
 
כעת, באלבומם האחרון Familiars, הם מחדשים את המסע שהחלו באלבום המנוני ועתיר שכבות , עם שירים מלאי תקווה ואופטימיים יותר מבאלבומים העגמומיים הקודמים. האלבום עוסק בחלק הלא מובן והבלתי ניתן לתיאור של האדם, עם שימוש מודע במוזיקת נשמה ככלי להעברת המסר, ועם אלבום שמסוגל להביע את הבלתי נראה. מובן מדוע הציפייה לבואם לארץ מעוררת התרגשות גדולה בקרב הקהל המקומי, שוחר המוזיקה.

תגובות