מדריך

Tel Aviv ♥ Istanbul Connection

לילה ליבן עם הופעות של באבא זולה, בום פם, רדיו טריפ ודי ג'יי Murat Meric

בארבי, קיבוץ גלויות 52, תל אביב, 25-06-2015 21:00

תגיות: בום פם, בארבי, לילה לבן, Baba Zula, באבא זולה, Murat Meric

הערב בבארבי, במסגרת הלילה הלבן - ערב על טהרת הקשר התל אביבי איסטנבולי.

יופיעו, מהצד הטורקי:
באבא זולה - הרכב הפסיכדליה/סרף/הזיות הטורקי מספר אחת בעולם. החברים המשונים מאיסטנבול הספיקו כבר להופיע בכל פסטיבל בפלנטה - החל מגלסטנברי ועד לרוסקילדה, עם סגנון חלוצי המשלב סאזים חשמליים עם ביטים, סמפלים וגיטרות ונטילת LSD על גדות הבוספורוס. חברי להקת באבא זולה, היו בין האמנים הבולטים במחאה נגד השלטון ובהפגנות האלימות שנערכו לפני שנתיים באיסטנבול, למעשה הם אפילו הוציאו אלבום במיוחד לרגל המהפכה שכמעט קרתה, פעלתנים.

מוראט מריק- אספן המוסיקה הטורקית המוערך, מגיע חמוש בטונות של תקליטים וצלילים הזויים שהוא אסף במשך 2 עשורים מכל מה שנמצא בין איזמיר לאנטליה. תתכוננו לשמוע צלילים ונעימות שבחיים שלכם לא שמעתם, מבטיחים לכם.

ומהצד המקומי יופיעו:


בום פם - הרכב הסרף רוק המזרח תיכוני היחיד במזרח התיכון בעצם, מגיע אחרי טור חמור במיוחד הכלל הופעות בפסטיבלי ענק דוגמת לולה פלוזה ופוג'י רוק לערב המיוחד הזה. איסטנבול אינה עיר זרה לבום פם, הנמצאים באופן סדיר על קו תל אביב - איסטנבול ומשתפים פעולה עם אגדה טורקית אחרת - סלדה בג'צן.


רדיו טריפ - מיקסמונסטר וסקולמאסטר - צמד התקליטנים, שבמשך שנים אוספים את כל מה שטוב ומיוחד מהמוסיקה שנעשתה בארץ מאז שהגיע לפה מכבש התקליטים הראשון, מגיעים להראות למוראט מריק, שגם בתוצרת המקומית שלנו, מתחבאות לא מעט פנינים נדירות שיושבות על המנעד העדין שבין הפסיכדלי, המיוחד והאותנטי. עם סלקטשן מקומי רחב, שכנראה/בטוח לא תמצאו בשום מקום אחר בעולם.

תגובות