מדריך

פסטיבל הרגאיי והדאב CAMEL

היום ייפתח פסטיבל דו יומי עם שלל הופעות ותקלוטים במדבר בהפקת אנשי הסאונד סיסטם OneAway HiFi

חאן ענבלים , אזור ים המלח, 19-06-2015 16:00

תגיות: Camel, פארק ענבלים, פסטיבל רגאיי ודאב, OneAway HiFi

היום ייפתח פסטיבל הרגאיי והדאב ה- CAMEL , הואט פסטיבל הגמל. האירוע יתקיים בספוט מדאיג ביופיו - פארק ענבלים - כשעה ורבע מת"א ו-25 דק' מירושלים של זהב, ממש מעל נחל פרת האגדי ובין הרי ירושלים עם תצפית עוצרת נשימה אל ים המלח, ירדן וירושלים, ארץ של מדרונות תלולים, קניונים עמוקים, אתרים עתיקים ובריזה שומרונית בריאה כמו שמן זית, פארק ענבלים מספק לנו את חוויית הטבע הכי איכותית בנוף הישראלי לרקע פסקול בינלאומי מדוייק ומערכות סאונד מפתיעות בעוצמתן.

במרכז הפסטיבל הסאונד סיסטם של  OneAway HiFi:  בשלוש וחצי שנים האחרונות עבדו צוות וואן-א-וואי על בניית הסאונדסיסטם השני בישראל, מה זה בעצם אתם שואלים את עצמכם? כשמדובר על סאונדסיסטם אנחנו מדברים על סאונד-סיסטם, מערכת של 16 רמקולים שנבנו במיוחד על מנת להדגיש את הבאסים הכבדים והצלילים המהפנטים של הדאב והרגאיי (אם עוד לא ראיתם ושמעתם, תאמינו לנו, לא חוויתם דבר כזה), 10.5 קילו ואט של באסים מרטיטים ומרגשים, כאלו שמרגישים בלב ובנשמה, בתוספת לסאונדסיסטם עצמו, צורת ההגשה מוזיקלית של אירועי סאונדסיסטם היא ייחודית ואין כמוה - סאונדסיסטמים משתמשים בפרא-אמפ (מיקסר) שנבנה במיוחד למטרה, כלי שנותן לדיג'יי שליטה מלאה על ההגשה המוזיקלית של כל תקליט ואפשרות לכוון אותו ספציפית ליכולות של המערכת שלו – בעצם ה"מוח" מאחורי כל הסאונדסיסטם, יחד עם אמ'סיז ומכונות אפקטים אנלוגיות נוצרת חוויה מוזיקלית ייחודית לכל סאונדסיסטם, המוזיקה - בדיוק בצורה שהיא אמורה להישמע. 

בין המופיעים:

 GENERAL LEVY - UK - הגנרל של האמסיז, אולי הכי מוכשר שקיים היום, שמו האמיתי הוא פול לוי ואפשר לומר שהוא הקול של הג'אנגל, הדאנסהול והגריים הבריטי עוד משנת 1994 כששיחרר עם "אם-ביט" את הלהיט הרוצח "אינקרדיבל" (ג'אנגליסט מאסיב), שמתנגן עד היום באדיקות רבה במיטב המסיבות והרייבים ושימש כשיר פתיחה בפסקול של אלי ג'י. מאז הספיק לחולל היסטוריה בעולם ובאנגליה בפרט עם הריצה הכי מהירה שתשמעו על ביט, תשעה אלבומי סטודיו מעולים ושיתופי פעולה עם אינספור אמסיז ומפיקים מהטופ של הטופ.

 STEPPA STYLE - RUS - אמסי מבריק שופע סטייל וסוואגה, שבר את ישראל מספר פעמים וחוזר להכות בברזל כל עוד הוא חם, סטפא מומחה בכל מה שנוגע לדאנסהול, דיג'יטל, ראגאמופין. אווירה של ג'מייקה מאמא רוסיה.

 

DJ DRESSLA (Jahtari) - GER 
אחד הנציגים העיקריים של הלייבל הגרמני הזה שכ"כ מדהים אותנו בסטייל הייחודי שלו הוא דיג'יי דרסלה, הדיג'יי סט של דרסלה תוך אחיזה מופלאה במיקרופון ומזמור ליריקלי בשפת הפאטווה תבטיח חגיגה אותנטית ודיגיטלית עמוסה בצלילי משחקי נינטנדו נוסטלגים שזורים על באס חתרני ונמוך.

 SOUL J - IL  - סולג'יי משיק את הפרויקט החדש שלו שהוקלט במהלך המסע בג'מייקה וארה"ב "Journey Called Life". הפרויקט כולו באנגלית ומכיל שיתופי פעולה עם אמנים ג'מייקנים מהשורה הראשונה. סולג'יי ידוע בתור אחד הקולות הכי מעניינים, מרגשים ומלאי נשמה בנוף המקומי. במהלך השנים בנה לעצמו מוניטין של אמן אמיתי בעל טקסטים חריפים ולא מתפשרים, עם נוכחות ואנרגיה מיוחדת על הבמה שלא משאירה את הקהל אדיש.

 

ועוד ועוד ועוד...

 

תגובות