מדריך

SUNBEAT FESTIVAL 2015

היום יימשך פסטיבל בקצב הבילנאומי, עמוס בהופעות צבעוניות מכל העולם וגם בלא מעט תקלוטים

פארק הירדן, , 13-06-2015 14:00

תגיות: sunbeat, סאנביט, פארק הירדן


בדיוק בנקודה שבה האביב פוגש את הקיץ, בדיוק על התפר שבין מסורתי לחדשני, בדיוק בין צל העצים לגדת הנחל, בדיוק בזמן ובמקום סאנביט חוזר לשנתו החמישית! הפסטיבל, שבשנים האחרונות צמח והפך לפסטיבל המרכזי בסצנת הגלובל ביט בישראל, מציע לכם תפריט הופעות רב תרבותי עשיר ומסעיר, מפגש עם יוצרים מסקרנים, מסיבות עם דיג'ייז ואשפי קצב מהארץ ומהעולם, פעילויות השתתפותיות, והכל לצד חוויית קמפינג בתוך טבע יפייפה בין נחלי מים צוננים. בואו לחגוג חמש שנים של מוזיקה מעולה, אנשים נפלאים ועולם אחד קצבי ומרקיד במיוחד. 

בין המופיעים:


>> (J-VIEWZ(USA- Isr ב הופעה מיוחדת לרגל 10 שנים לאלבום  MUSE BREAKS

 >> ROMI - הנסיכה מאנגולה חוזרת לסאנביט! אחרי שכיכבה והשמיטה לנו את הלסתות בפסטיבל סאנביט הראשון עם ההרכב TERRAKOTA, רומי חוזרת לשיתוף פעולה מיוחד לפסטיבל עם ההרכב- HOODNA AFROBEAT בהשקת אלבומם הראשון.

 

>> DIRTY HONKERS  ההרכב הברלינאי יעשה לכם רייב-סווינג מעיף מאד.


ובצד המקומי: אקו וטיטו שישיקו אלבום חדש, A-WA ההרכב של האחיות חיים, להקת 
SUMSUM, הסופר גרופ של אניקוקו בו חברים עידן קופרברג, סאבו, יא יא כהן אהרונוב, שלומי אלון, מתן גוב ארי, אמיר ברסלב ואילן ערד, להקת סומסום ועוד ועוד ועוד.

 

בגזרת התקלוטים: 

 FORTUNA RECORDS CREW שהם הקטיק טרטל וכלבתא, אשפי רחבות בעלי שם עולמי, חושפים בפניכם את הצד הפסיכדלי של הפאנק המזרח תיכוני והרוק הטורקי בסט שירגש כל חובב אמיתי של ריקודי בטן. 

וגם די ג'יי רונן סאבו, די ג'יי יוסי סווינג, די ג'יי עמרי בושביטס, יוגב חרובי, טוריבאבא, חן ינוביץ ונועה ברודתקי שלנו מקול הקמפוס ועוד ועוד ועוד.


תגובות