מדריך

GERD aka literon

ההולנדי בעל 1000 השמות, הלא הוא גרד, מגיע להרעיד את הברקפסט כהמשך ישיר לחגיגות העצמאות

ברקפסט, רוטשילד 6, תל אביב, 24-04-2015 23:00

תגיות: ברקפסט, GERD, literon

ההולנדי בעל 1000 השמות, הלא הוא גרד, מגיע להרעיד את הברקפסט כהמשך ישיר לחגיגות העצמאות.
מבחינה סטטיסטית בחמשת השנים האחרונות רקדתם לא מעט לצליליו של גרד או לחלופין פיזזתם להפקותיו תחת שמות מקבילים שלו לא ביודעין. 

בתחילת דרכו הוציא גרד מספר תקליטים בין השנים 1994-1996 תחת הפסבדון "Sensurreal" התקליטים זכו להכרה והוקרה מיקירי הסצינה של הולנד באותה תקופה - תקליטים אלו סימנו את העתיד לבוא.

פריצתו של גרד לתודעת הסצינה האלקטרונית הגיעה שנה לאחר מכן. 
השנה הייתה 1997 ובשנייה בה הוא שיחרר את אלבומו הראשון - "This Touch Is Greater Than Moods" - בלייבל המופלא Evolution העניין היה סגור.
הלייבל Evolution המנוהל על ידי טום מידלטון ומרק פריטקארד - א.ק.א חלוצי ההאוס האנגלי "גלובל קומיוניקיישן" - סיפק לגרד כלים יוצאי דופןאיתם הבדיל את עצמו משלל מפיקי ההאוס ההולנדים שהיו כפטריות אחרי הגשם בשלהי שנות ה-90.

למרות שההצלחה וההערכה הגיעה מיד אחרי אותו הרגע בו הניחו אותם יודעי דבר את מחט הפטיפון על אלבומו הראשון של גרד עברו 4 שנים עד שהוא יוציא את אלבומו הבא.
חמש שנים לאחר אלבומו השני יצא אלבומו השלישי והאחרון - שני אלו זכו למעמד של קאלט בקרב חובבי הז'אנר בפרט וחובבי מוזיקה בפרט.

אל תחשבו שבתשע השנים בין אלבומו הראשון לבין אלבומו האחרון גרד היה בבצורת יצירתית, ההפך הוא הנכון:
בשנים הללו הספיק גרד להוציא עשרות קטעים תחת אינספור שמות, להקים חמישה לייבלים; שבינהם 4-lux המדהים ולפתח יכולת ידועה לשמצה לחרוך רחבות ברחבי אירופה.

כעת הגיע תורנו לקצור את הפירות של ההיסטוריה העשירה של גרד ועם איך שזה נראה אחרי הסקירה ההיסטורית הקצרה לעיל זה לילה שאסור להחמיץ.

לגרד יצטרף אורח מיוחד נוסף - בארון קאסל שמככב בלא מעט בויילר רומ-ים בתפקידים טכניים, יעלה לקדמת הבמה להראות לנו מה הוא יודע לעשות.

ודיפ'ה ובירי בתפקיד שגרירים של כבוד.

תגובות