מדריך

A Night With Johnny Osbourne

היישר מג'מייקה, וכשהוא מלווה ב סאונד הפריזאי Soul Stereo, מיסטר אוסבורן במופע היסטורי בישראל

פסאז', אלנבי 94, תל אביב, 30-04-2015 23:00

תגיות: פסאז', Johnny Osbourne


הוא יליד 1948, התחיל את הקריירה עוד בימי הרוק סטדי של סוף שנות השישים, הקליט אלבומים שנחשבים אבני דרך בהתפתחות המוזיקה הג'מייקנית בסטודיו וואן. טוב עזבו, הוא עבד עם כל מפיק / לייבל שהשאירו חותם. אנחנו מדברים על אדם שהדיסקוגרפיה שלו לבד היא המיטב או כמו שגיל ראס נוהג לומר- "הטופ של הטופ" של המוזיקה שיצאה מהאי. אנחנו מדברים על רוטס רגאיי בחיתוליו, על רגאיי בתור הזהב, על ראב א דאב, על ראגאמאפין ושורשי הדאנסהול. בכל אחת מהתקופות 70-80-90 ועד ימינו ג'וני נחשב שחקן מרכזי. מעטים הם אמני הרוטס שהצליחו לחולל את המעבר הזה מהתקופה האנלוגית אל התקופה הדיגיטאלית ועדיין לשמר את הוייב השורשי בחלוף השנים. עם אינספור להיטים כמו : Truth & Rights, water pumpee, dubplate playing in the ghetto, rock it tonight, singjay style, Rub A dub Party, money can't buy love ועוד רשימה ארוכה כמו הגלות מציון.
ג'וני זוכה לנונסטופ רימיקסים שלו בג'אנגל, דראם אנ בייס ודאבסטפ ומסומפל ללא היכר. כיום הוא מתגורר בניו יורק ומופיע בכל רחבי העולם נונסטופ. 


הוא יגיע עם הסאונד הפריזאי  Soul Stereo, עם פאטה הסלקטה, שביקר כאן בעבר עם אמנים כמו לון ריינג'ר, קארלטון ליוינגסטון, יו בראון, לוצ'יאנו ועוד. שידוע באירופה בתור הסאונד עם הדאבפלייטס הכי משוגעים בסביבה.

תמיכה מקומית :
בלס אנ' מרסי
מיי לורד
איזי ריידר 

הנה טעימה:

תגובות