מדריך

Motor City Drum Ensemble

חגיגית עצמאות ענקית עם ילד הפלא של סצנת ההאוס העולמית: מוטור סיטי דראם אנסמבל בליווי רד אקסס + דיפ'ה ובירי

בוטלג, קינג ג'ורג' 48 תל אביב, 22-04-2015 22:00

תגיות: יום העצמאות, ברזילי קרו, בוטלג, Motor City Drum Ensemble

Motor City Drum Ensemble::
כידי להבין איך הגיע Motor City Drum Ensemble למעמד של אחד ממפיקי ההאוס החשובים בעולם עוד לפני גיל שלושים צריך לצלול לסיפור המשוגע של נער הפלא דנילו פלסו. כבר בגיל חד ספרתי מתחיל דנילו לגלות עניין גובר בתופים ובאספנות תקליטי ג'אז, הסימנים המקדמים של כישרון חריג ששידר לסביבתו הקרובה מתחילים לגבש צורה עם התקליט הראשון בהפקה עצמית ששחרר לעולם בגיל 15 (!). בהדרגה האובססיה של הנער לאיסוף מכונות תופים ישנות ותקליטים נדירים מתרחבת ומתרגמת את עצמה לעובדות אולפן מדהימות.

בשנת 2008 הוא משחרר לעולם את סדרת ה " "Raw Cuts יצירת מופת שממזגת באלגנטיות ג'אז,מוסיקת נשמה שחורה והאוס עתידני עם הקפדה לפרטים ורמת הפקה מדהימה. סדרת התקליטים שהפכה לקאלט של ממש מדורגת ברשימת התקליטים הנמכרים אי פעם של ג'ונו, וברשימת הקטעים המדורגים ביותר של רזידנט אדוויזיור.
בהמשך שיחרר פלסו רמיקסים לענקים בסדר גודל של קאריבו, טיגה,זירו 7, ז'אזנובה ואחרים שהפכו למגה להיטים, ב2011 נקרא לדגל כידי למקסס את סדרת התקליטים היוקרתית של הלייבל K7 וניפק את אחד המיקסים האקלקטיים והמבריקים שיצאו בסדרה.

דינלו, אספן תקליטים שחוצה ערים, מדינות ויבשות בחיפוש תמידי אחר תקליטים נדירים קנה בהדרגה את שמו כאחד הדי'גייז המבריקים והמגוונים בסצנת ההאוס העולמית. הסטים שלו, שבנויים מפסיפס לא צפוי של קטעי ג'אז עלומים, קלאסיקות דיסקו-האוס נשכחות ואסיד חוצב להבות מתאימים בדיוק למסיבת עצמאות שלנו, הרחק מההמון עם סאונד מוקפד ואווירה ביתית.

את מוטור סיטי יללו רד אקסס, ודיפ'ה & בירי שמחלקים בשנה האחרונה את זמנם בין תקלוטים במועדונים הטובים באירופה לגיגים מקומים.

ברחבת החצר הפקדנו את המושכות לדור הבא של המפיקים הישראלים, הקימנו שמחזיק בלייב סט המעניין ביותר על קו אפריקה – החלל החיצון, וטי.אאוט בסט ארוך רגע לפני הרליס הבא שלהם בלייבל פרלקס.תגובות