מדריך

MEET KAYO DOT

הרכב האוונט מטאל מניו יורק, בהופעה יחידה בתל אביב

לבונטין 7 , תל אביב, 07-04-2015 20:00

תגיות: לבונטין 7, KAYO DOT

KAYO DOT::


ההרכב בן ה-12 שנה המנגן אוונט מטאל מתקדם בשילוב קטלני ואינטנסיבי של מוסיקה אלטרנטיבית, מטאל, נויז ,אוונגארד ומה לא, יקדם בישראל את אלבום האולפן השביעי שלו, Coffins On Io. 

הלהקה הניו-יורקית נוסדה ב-2003 על ידי המוסיקאי הרב-תחומי טובי דרייבר, המוכר גם כבסיסט בהרכב האול סטאר אינסטרואוריינטאל הותיק של טריי ספרואנס (מר באנגל) - Secret Chiefs 3 . 
כמו כן, טובי מוכר למאזינים הכבדים יותר מהפרוייקט המוערך "מודלין אנד דה וול", שמנגנים דום מטאל פרוגרסיבי ואקספרמנטלי והוציאו עד כה חמישה אלבומים.
בקאיו דוט לעומת זאת, העניינים הרבה פחות צפויים והמוסיקה חדשנית ומתפתחת, אקלקטית אך נגישה, המצליחה לשלב בטבעיות בין ז'אנרים שבדרך כלל לא נעים באותו ציר של זמן...כמו שילוב ייחודי של פרוגרסיב מלודי, מטאל גותי קודר ומוסיקה עכשווית אקדמאית, המתחברים ליצירה אחידה ומרתקת.

את האלבום הראשון "מקהלות העין" הוציאה הלהקה בלייבל "צדיק" המוערך של ג'ון זורן. אלבום זה, כמו גם האלבום השני "כלנית ניחוש" (2006),הפכו ללהיטים בקרב קהל הפרוג-מטאל העולמי וזכו להערכה רבה מצד המבקרים.

במהלך שנות פעילותה הלהקה הוציאה שבעה אלבומים, כשכל אחד מהאלבומים מצליח להפתיע ולרתק את הקהל ועדיין להיות מזוהה עם הכיוון המאד ייחודי של הלהקה.
הופעה זו תהיה ההופעה הראשונה של הלהקה בישראל והם צפויים לנגן בביקור חומרים מהאלבום האחרון, וכן חומרים מפורסמים יותר מרצף האלבומים הקודמים שלהם.

בהופעה בארץ ינגנו ההרכב העכשווי והשלם של הלהקה : טובי דרייבר על גיטרה, בס, קלידים ושירה - קית' אברמס על התופים - דניאל מינז על קלידים וכלי נשיפה - רון ורוד על גיטרה.

תגובות