מדריך

DOWNTOWN FOLK

פסטיבל מוזיקה חד יומי בפסאז' הסובב סביב הפולק. יופיעו: סאן טיילור, MAN OF NORTH COUNTRY, גיטלה, ISAIAH ועוד

פסאז', אלנבי 94, תל אביב, 27-03-2015 12:00

תגיות: פולק, גיטלה, סאן טיילור, פסאז', Isaiah, DOWNTOWN FOLK, MAN OF NORTH COUNTRY

פסטיבל מוזיקה חד יומי בפסאז' הסובב סביב הפולק. יופיעו: 

SUN TAILOR >>סאן טיילור, אחד מאמני האינדי פולק הבולטים בארץ בשנים האחרונות, עם נוכחות בכל הפסטיבלים הגדולים, הוציא לאחרונה את אלבומו "This Light".

HAYLALA >> הרכב בן שבעה נגנים שיוצרים מוסיקת פולק מקורית, תזמורתית. מוסיקה שלפעמים נשמעת מהעולם הקלאסי או כמו מתזמורת ביג בנד, ולפעמים היא שבטית ופרועה.

GITLA >ֿ> יוצרת הפולק הייחודית בעלת קול הדבש לקראת שחרור אלבום בכורה נוקב וחשוף.

ISAIAH >>שילוב אלמנטים של פופ, רוק אינדי ופולק אמריקאי תוך שמירה על הסאונד המקומי - אוריינטלי, דרך שילוב של כלי נגינה ממזרח ומערב.
EREZ >>יוצרת צעירה שלא מפחדת לשאוג על הבמה ולנגוס עם הטקסט. מטעינה את החלל בוויברציות סול וגרוב מחשמלות השואבות את כל מי שצופה פנימה.
ROAD >>מוזיקת דרכים.חמישה מוזיקאים פעילים בהרכבים שונים בסצנת האינדי המקומית, שהתחברו לכדי יצירת תלכיד המושפע מאבני הרוק והפולק הפסיכדלי בשנות ה70, עם חיבור רלוונטי למציאות היומיומית
MAN OF NORTH COUNTRY >>הילד החדש והחצוף בשכונה , במוסיקה בועטת ומקצבים שנוגעים בזאנרים מגוונים - 7 מוכשרים על במה אחת .
ילדי השדה >> יצירתם של יהב סבן וגיא לנדאו יחד עם יואב ארבל ונמרוד גולדפארב. פולק ווקאלי מקורי בעברית, שלושה קולות שמתחברים לקול אחד קסום.
יקיר הלל והאיגוד >> הרכב פולק אתני המשלב מוזיקה סוחפת וטקסטים מעוררי השראה. יקיר הלל, כותב ומלחין שסגנונו האומנותי עוצב בין נדודים בהרים ומדבר ובין שורות מעמד הפועלים של ישראל הנוכחית, גיבש את הלהקה בקיץ 2013. יחד הם יוצרים מוזיקה בעלת אופי שבטי הנושאת עימה רגשות ומסרים עמוקים.


תגובות