מדריך

ME&

יוצר הטק האוס, הדיג'י, היוצר ובעלי הלייבל המשובח Keinemusik מברלין מגיע לתקלוט בכורה בעיר

בוטלג, קינג ג'ורג' 48, תל אביב, 16-01-2015 23:00

תגיות: בוטלג, ME&, Keinemusik

 ME&::

במהלך סיכומי שנת 2014 במוזיקה האלקטרונית, אנדריי בודאו (&ME), כיכב בכל מקום. חברת התקליטים המשובחת שהוא מנהל בברלין, Keinemusick אחראית על גילוי וטיפוח כשרונות-על דוגמאת Rampa ו-Adam Port. הקטעים שהוציא לאור השנה ובראשם כמובן "After Dark" מופיעים בעשרת הטראקים הגדולים של השנה בכל מגזין נחשב מרזידנט אדוויזר עד מיקסמאג. ב-2015 ברור כנראה יותר מאי פעם, שצליל הטק-האוס השבטי והמדיטטיבי של ME& והחמולה שסביבו היא הצליל השולט בהאוס.

מאז שהחל לשחרר מוזיקה לראשונה ב-2007 בג'יגולו רקורדס, ME& הפך במהרה לאחד היוצרים העקביים והמוערכים ביותר בעולם הטק-האוס. מטיפשוורץ עד טימו מאס, אין כמעט מפיק אלקטרוני נחשב אחד בעולם שלא זכה לרימיקס שהפך להיט בידיו של ME&. בשנתיים האחרונות, עת הגיע לנקודת רתיחה במעמד הפופלאריות שלו, הטראקים המקוריים והרימקסים שלו מופיעים גם בקוקון, קומפוסט וכמובן גם Saved Records של ניק פאנצ'ולי. 

השנה אפשר היה לתפוס את ME& בשעות השיא של עונת הרחצה ב-DC-10. במקביל הוא ניהל גם את הטור העולמי האדיר של חברת התקליטים Keinemusik מה שהפך לאחד האירועים המדוברים ביותר השנה בסצינת המוזיקה האלקטרונית העולמית. אנחנו גאים ומאושרים לארח את היוצר הסנסציוני לראשונה בבוטלג, לסט ארוך, עתיר גרוב שמן. יש לנו הרגשה שזה אירוע שלא כדאי לכם לפספס.

את הסט המרכזי של ME& יפתחו ויצצנו צמד החוליגנים של ת"א Stephan Bazbaz Yotam Avni
כל זאת בזמן שבעמדת הלייט-נייט של הבוטלג-בר, יופיעו גב אל גב צמד האלירנים Eliran Osadon & Eliran Avisror.

הנה טעימה:

תגובות