מדריך

Konstantin Sibold & Jovonn

מנסיבת על עם המפיק והדי ג'יי הגרמני Konstantin Sibold ואיש האנדרגאונד Jovonn בתקלוט בכורה בארץ

בלוק, סלמה 157, תל אביב, 11-12-2014 23:30

תגיות: בלוק, KONSTANTIN SIBOLD, JOVONN

Konstantin Sibold::


קונסטנטין הוא אמן שכל כך הרבה לייבלים גדולים מכל כך הרבה כיוונים מוזיקלים שונים קופצים עליו. Innervisions, Kompakt ו-Cocoon הם רק השלושה הראשונים, תוסיפו אליהם עוד כמה חברות תקליטים ענקיות כמו Defected ו-DFA, ואת Objectivity של דניס פרר, ומוג'ובה של דון וויליאמס, ותתחילו להבין את התמונה. באוקטובר האחרון הבחור, שעוד לא מלאו לו 27, ניגן בפנורמה בר סט כל כך בלתי נשכח, עד שהוא עורר וויכוח מרתק בעמוד הפייסבוק הרשמי של המועדון הברלינאי שכתב עליו את המילים הבאות: "אחד מהסטים המרעננים ביותר שנוגנו בפנורמה מזה הרבה זמן." המוזיקה שלו יצאה באוסף השנתי המפואר של לייבל העל קוקון, ובאי.פי מיוחד בשם "Secret Weapons" באינרוויז'נס (נשקים סודיים של דיקסון ו-Ame שעד אותו רגע הם שמרו לסטים של עצמם בלבד). על הקטע שיצא בקוקון ונכנס לטופ טן של ביטפורט הוא לא התבייש לכתוב שיצר אותו ב-15 דקות בטייק אחד עם מכונת תופים וסינטיסייזר אחד בלבד. הוא טכנאי מאסטרינג. הוא רזידנט במועדון Rocker 33 בשטוטגרט ומפיק שם ליין שאירח בערך את אותם אורחים שהיו בבלוק בשנתיים האחרונות - קוצה, מוב די, פלוגל, אפדמין, גרד יאנסן, טוד טרייה ועוד, וקשה עד בלתי אפשרי להגדיר אותו מוזיקלית, כשהוא חולש על כל הסקאלה מטכנו, דרך האוס ועד אינדי פופ.

Jovonn::

ניו יורק, שנות ה-90 המוקדמות, תור הזהב של סצינת המועדונים בתפוח הגדול, עם לייבלים כמו נוגרוב, נרבס, סטריקטלי רית'ם, הנרי סטריט מיוזיק ועוד, אשר לוקחים את כל אור הזרקורים. מפיק בשם ג'ובון עובד על קטלוג קטן אך מדהים של מוזיקה שאיכשהו נשארת בצללים לעומת הריליסים של הלייבלים הגדולים. ההפקות הכנות, המלודיות הג'אזיות והווקאלס המיוחדים (בהשפעת מוזיקת גוספל), לוקחים כיוון יותר מוזיקלי וספיריטואלי, ללא גימיקים וסימפולים מיותרים. לדיגרים הרציניים, האוהבים האמיתיים של מוזיקת ההאוס, ג'ובון תמיד היה אגדה. אחד מהמפיקים המעולים ביותר של דיפ האוס ניו יורקי, היוצר ומתקלט מוזיקה בסאונד גולמי וחם, בשילוב עם מגע אנושי כנה ואנדרגראונד וויבז של האוס טהור.


קרוב ל-25 שנה מאז הריליס הראשון שלו, ואחרי יותר מ-200 ריליסים ורמיקסים, ג'ובון הוציא השנה בלייבל Clone את אוסף הקטעים הנדירים של הלייבל העצמאי והמיתולוגי שלו, Goldtone, קטעים שרובם הפכו עם השנים לתקליטים יקרים ביותר וכמעט בלתי אפשריים להשגה.

 

הכינסו לאווירה:

תגובות