מדריך

SAN PROPER + DEATH IN VEGAS

המסיבה האחרונה לשנת 2014 עם שני כוכבים גדולים של טכנו, דאב, פסיכדליה ואלקטרוניקה חללית

בוטלג, קינג ג'ורג' 48, תל אביב, 12-12-2014 23:30

תגיות: Death in Vegas, בוטלג, SAN PROPER

SAN PROPER::
פרופר הוא אישיות דיי מפוקפקת והדוניסטית בעיר אמסטרדם ממנה הוא מגיע,אך יחד עם זאת גם פרסונה נערצת באנדרגראונד המקומי. כל מי ששמע אותו מתקלט, יסכים בפה אחד- הבחור מטורלל אמיתי,שאהבת המוזיקה והתשוקה לה זורמת עמוק בעורקיו. האישיות הפרועה ובערת האש שלו למוזיקה הם הם בסיס הבניין לסטים הפתלתלים שלו,בהם הוא ממזג ווינלים של דיסקו,טכנו ואקלקטיקה בצורה שקולה, רצינית ושלמה ובאותה נשימה הוא גם עושה זאת בצורה פרועה,פראית ותמהונית.

במהלך הקרירה שלו התמסר דוקטור פרופר בעקשנות להליכה כמעט מכוונת ומודעת נגד הזרם והפיתוי שטמון בשטר הירוק ובהתמסחרות ,ונתן ללא שום בושה סטירה כפולה למוזיקה הרווחת ברחבות -כשכולם ניגנו טכנו,הוא החליט להפיץ את בשורת הדיפ האוס במועדון choque . כשהמינימאל שלט ברחבות אמסטרדם הוא פזל למחוזות אחרים ויסד את ערבי הבלאק דיסקו שזכו למעמד קאלט תרבותי באמסטרדם. עכשיו, כשהסאונד הדומיננטי בעיר הוא האוס, פרופר כדרכו בקודש משתין על זה בקשת ארוכה ובוחר להסיר אבק מתקליטי האיטלו דיסקו שלו.

DEATH IN VEGAS::

 

כבר כמעט שני עשורים מניע פירלס את האודיסיאה האומנותית שלו ד'ת אין ווגאס ,פרויקט שהצליח ליצור רגעים חריגים ושיאים מצמררים ששילבו בדיוק מה שאנחנו כל כך אוהבים במוזיקה:טכנו,רוק,דאב,פיוזי נג אלקטרו ופסיכדליה. פירלס שייך לזן נדיר של יוצרים, נצר למורשת הוולווט אנדרגראונד,מורשת אשר ביקשה לשמור על העולם מפניה של מוזיקת פופ היפר קונפרמיסטית,מורשת של מוזיקאים ששרדו את חילפוי הדורות,את מהפכת האינטרנט ועידן היוטיוב, וזאת בזכות יצירות מוזיקליות שנשארו מעניינות ,רלוונטיות ועתידניות .

פירלס אחראי על 5 אלבומי מופת מענגים ביופיים עם כמות שיא של יצירות קאלט , בהם הוא אירח קאדר בלתי נדלה של כוכבי ענק מאיגי פופ ועד ליאם גאלאגר . ביחד עם היותו מהיוצרים המבריקים ביותר שהזדמן לנו אי פעם לשמוע, פירלס הוא גם אינציקלופדיה מוזיקלית , בתיקלוטים המסתוריים והמקוריים שלו הוא משלב בהרף עין בוננזות מוזיקליות מדאב ,דרך דטרויט טכנו ועד תקליטי רוקבילי. 
היכנסו לאווירה:

 

תגובות