מדריך

MEET LAURENT GARNIER

אחד הדי ג'ייז הגדולים ואקלקטיים בסצינת הטכנו-האוס, מגיע לתקלוט צבעוני מאד בבלוק

בלוק, סלמה 157, תל אביב, 27-11-2014 23:30

תגיות: בלוק, LAURENT GARNIER

LAURENT GARNIER::


הוא אחד מהתקליטנים הגדולים ביותר בכל הזמנים, הוא גם אחד מהאמנים האקלקטיים ביותר שידעה הסצינה מאז ומעולם והסטים המיתולוגיים שלו, נושא לרבבות סיפורים ואגדות בלילות של ירח מלא, יכולים לחלוף בערב אחד בין טכנו להאוס, דראם אנד בייס, היפ הופ, אלקטרו, ג'אז, רוק'נ'רול, טראנס, אסיד ודיסקו. הוא עדיין מבלה את רוב זמנו הפנוי בסינון ארגזים של וינילים ישנים בחנויות תקליטים, עוקב אחרי ההפניות המעורפלות ביותר שהוא מוצא ברשת ומקשיב לכל יצירה מוזיקלית שנשלחת אליו. הוא עדיין מתרגש לגרום לאנשים לרקוד. הוא מפיק בחסד עליון שהוציא שבעה אלבומי אמן מופתיים ועשרות סינגלים פורצי דרך, מתוכם כמה מהרגעים המעצבים ביותר של סצינת המועדונים המודרנית, ורק בשנה האחרונה הספיק לשחרר חמישה ריליסים מקוריים חדשים בחמישה לייבלים שונים שכל אחד מהם יותר מעיף מהשני. הוא מלחין מוזיקה לסרטים, לטלוויזיה, לתיאטרון ולבלט, הוא שף, הוא סופר ואפילו תסריטאי שכתב תסריט המבוסס על חייו ויהפוך בקרוב לסרט באורך מלא.

הפעם היחידה שהוא היה כאן היתה ב-2007, והאגדות על המסיבה ההיא כבר הפכו מזמן לחלק בלתי נפרד מהפולקלור של הסצינה המקומית. בחמישי הקרוב, אחרי שבע שנים ארוכות מדי, הקוסם חוזר לתל אביב כדי לכתוב אגדה חדשה. אנחנו נהיה שם כדי לספר לדורות הבאים.

יפתח טל כהן, ויסגור די ג'יי יוגו עם סט מעבר לקשת.
בסקוואט - הלייבל החדש Parallax בהופעת לייב מיוחדת, עמוסה בסינטים אנלוגיים, ובלאונג' שי אפלברגיתקלט לצד אשת הרוק שרון קנטור.

היכנסו לאווירה:

תגובות