מדריך

MEET SANDR

הצמד שלי ורותם מציגות את שם הרכבן החדש ומשיקות את הסינגל החדש "Eternal loop of lie"

קונטיינר, מחסן 2, נמל יפו, 03-01-2014 22:00

תגיות: שלי ורותם, Eternal loop of lie, SANDR, קונטיינר, נמל יפו

SANDR::

שלי לוי (19) ורותם פרימר (19) הכירו בכיתה י' 9 בתיכון ״אלון״ לאומנויות ברמת השרון. החוטים המוסיקלים שלהן נשזרו זה בזה כמו שקרה הרבה פעמים בהסטוריה, כששני מוסיקאים נפגשו בגיל הנכון ובעוצמה הנכונה.
בינואר 2013 התחילו שלי ורותם להופיע כצמד עם חומרים מקוריים באנגלית. צמד האינדי שמשלב גיטרה, קלידים, נגיעות אלקטרוניות, שני קולות מיוחדים וכתיבה יוצאת דופן סומן על ידי רבים כהבטחה מסקרנת. לכל מי שראה אותן היה ברור שיש להם איכויות מכשפות, אבל לא על חשבון מרירות בריאה, ושיש בהן עומק ותחכום, אבל לא על חשבון לב.  בשנתיים של פעילות הספיק הצמד לכבוש לא מעט במות ולשתף פעולה עם אמנים רבים כגון רם אוריון וטליה פרי, וגם להקליט באלבום החדש ״נשורת״ של נעם רותם ולהצטרף אליו לסיבוב הופעות ארצי. באוגוסט 2013 ראה אור האי.פי הראשון שלהן, “Between Shores”, בהפקתה המוזיקלית של תום דרום (אפרת גוש, אסף אבידן, תומר יוסף ועוד).
על השיר Eternal loop of lies: שיר מרדני שנכתב מנקודת המבט של אדם שחולה במחלה כרונית. כשהוא מסתכל על הילדות שלו, תקופה בה הסיר מעצמו אחריות והתעלם מהמחלה, חי בשקר שאת השלכותיו הבין רק כשהתבגר.  לכולנו יש נטייה לספר לעצמנו שקרים שמגנים עלינו מהמציאות. שום דבר רע לא יקרה, אני לא מפחד.  השיר מדבר על השקרים האלה ועל ההתפכחות מהם. 

 

הערב שלי ורותם (SANDR) ישיקו את הסינגל החדש מתוך האלבום החדש שבדרך.

צילום: Rita Sherman Photography.

הנה טעימה:

תגובות