מדריך

R Ø D H Å D | D O N - W I L L I A M S | M A S S I M I L I A N O

ערב שכולו הלייבל הברלינאי Dystopian, עם תקלוטים של רודהאד, ומאס וונדל א.ק.א דון וויליאמס ועוד

בלוק, סלמה 157, תל אביב, 20-11-2014 23:30

תגיות: בלוק, R Ø D H Å D | D O N - W I L L I A M S, M A S S I M I L I A N O, Dystopian

Dystopian::
ברחבה הראשית - הוא התפרסם בזכות השילוב העמוק והמופלא של מוזיקת דאב וטכנו במסורת בייסיק צ'אנל, עם גרובים חורכי רחבות, משופעים בכלי הקשה וממוקססים בטכניקה עילאית, הגדירו אותו כ-"די.ג'יי הברלינאי המושלם", וללא ספק מדובר באמן שעשה את הנסיקה המרשימה ביותר שנראתה בתעשייה כבר שנים, כשהוא הופך תוך פחות משנה מגיבור מקומי, לשם עצום המסומן כמנהיג הדור החדש של הז׳אנר. קבלו את הויקינג אדום הזקן, הבעלים של Dystopian, הר הגעש המתפרץ והסנה הבוער הנקרא - רודהאד, בהופעת הבכורה שלו במועדון הבלוק.

לצידו ינגן תומאס וונדל א.ק.א דון וויליאמס, גם הוא בהופעת בכורה במועדון. וונדל הוא הבעלים והמייסד של Mojuba, אחד הלייבלים המוערכים והאהובים של האנדרגראונד האוס, המקיים ערבי לייבל קבועים בפנורמה בר מאז 2008, ובו חברים אמנים כמו שז דמייר, רון טרנט וסטיב ראחמד. מעבר לצד ההאוסי שלו, וונדל הוא גם חלק משמעותי מ-Dystopian, תחת פסבדונים הטכנו שלו - דון וויליאמס.

יפתח - דבורת הטכנו העוקצנית ביותר בתל אביב, שמצליחה לגרום לנו לרקוד בכל פעם שהיא עולה לעמדה, ילד הפלא, יותם "אבדון" אבני.

בסקוואט - גן עדן של איטלו דיסקו ושיקאגו האוס בחסותה של השלישייה הלוהטת ביותר מאז ימי שוקולד מנטה מסטיק העליזים: אסף שמואל + נדובה + קצלה, א.ק.א 84% Creativity, שחוזרים לעשות מהומות ברחבה השניה של המועדון ומארחים את התקליטן והמפיק האיטלקי הנפלא, מאסימיליאנו פלייארה, בן למשפחת מועדון הרוברט ג'ונסון בפרנקפורט, שהוציא לפני מספר חודשים את אחד מהאלבומים המדוברים של השנה ונחשב לאחד מאספני הסינטים האנלוגיים והוינילים האובססיביים ביותר ביקום המוכר. צפו לשקוע בתוך בריכה של סאונדים חמים ועשירים וצבעים עמוקים ונוצצים.

ובלאונג' הקוקטיילים ומוזיקת המעליות - לא יכולנו להתאפק ולקראת בואו של רודהאד, ביקשנו מכבוד הנשיא אפלברג להגשים את אחת מהפנטזיות הלוהטות ביותר שלנו עוד מימי הבלוק הראשון: חדר דאב. הפרזידנט, שזרם עם הרעיון, יארח הפעם את Turtle ו-Hectic שיגיעו מצויידים בתיקים גדולים של וינילים, לסשן ארוך, איטי ועמוק של דאב שורשי ומחתרתי בתוך המעלית.
Babylon Is Burning ראסטפארי

תגובות