מדריך

THE DIXON

סטפן ברקהאן, הוא די ג'יי דיקסון שיתקלט בבלוק סט סולו ארוך ואקלקטי במיוחד

בלוק, סלמה 157, תל אביב, 13-11-2014 23:30

תגיות: בלוק, DIXON

 DIXON::

2014 היתה שנה עמוסה במיוחד עבור המפיק והדי.ג'יי הברלינאי סטפן ברקהאן, המוכר בשם דיקסון. אחרי שנים בהן נחשב לעילוי בסצינה הבינלאומית בתור ה-"די.ג'יי של הדי.ג'ייז", ובמה שמסמל יותר מכל את ניצחון הלייבל שבראשותו, Innervisions, קיבל סוף סוף דיקסון את הכבוד הראוי לו ונבחר בינואר האחרון, על ידי רבבות בליינים מכל רחבי הפלנטה, כדי.ג'יי מספר 1 בעולם ברשימה של ריזדנט אדוויזר ל-2013.

התוצאה היתה צפויה - המניות של הכדורגלן לשעבר שהיה יכול להיות התקווה הגדולה של נבחרת גרמניה בכדורגל, לולא פציעה שגדעה את הקריירה בתחילתה ונתנה מתנה גדולה לעולם המוזיקה, זינקו לשיאים חסרי לקדים, והוא כיכב בכל פסטיבל שמכבד את עצמו ובכל מועדון מוביל על פני כדור הארץ, מול רחבות מלאות עד אסף מקום, עם סטים שהזכירו ללא מעט בליינים למה הם אוהבים את המוזיקה הזו.

התמזל מזלנו וגם אנחנו חווינו את הפלא שנקרא דיקסון בערב אינרוויז׳נס בבלוק בינואר האחרון, שלושה שבועות לאחר הבחירה שלו למקום הראשון ברזידנט אדוויזר. כבר באותו ערב, שנסגר עוד הרבה לפני שהבחירה הוכרזה, היינו מודאגים שיהיה קשה עד בלתי אפשרי להביא אותו שוב בתקופה הנראית לעין, אבל בסוף המסיבה דיקסון הבטיח לנו שהוא יעשה את הכל כדי לחזור שוב לתל אביב ב-2014, וביקש לנגן בפעם הבאה סט סולו ארוך במיוחד שיאפשר לו להגיע עמוק יותר ורחוק יותר עם הרחבה של הבלוק.

יחממו: הצמד רד אקסס ועמיחי מטיאס.

היכנסו לאווירה:

תגובות