מדריך

Phase בעיר

יוצר הטכנו אשלי בארצ'ט, המוכר בתור Phase , בתקלוט חגיגי בליין ה-AVADON

ברקפסט, רוטשילד 6, תל אביב, 19-09-2014 23:00

תגיות: ברקפסט, Phase, AVADONA

Phase::

אשלי בארצ'ט, המוכר בתור Phase הוא אחד מיוצרי הטכנו המשפיעים ביותר בשנים האחרונות. מאז שהפציע לעולם עם המנון הבוקר של הברגהיין "Binary Opposition" (שלימים זכה גם לצמד גרסאות מחודשות מאת בן קלוק), הוא הוכתר בין לילה כאחד מהשמות הלוהטים בסצינת הטכנו העולמית. הוא אולי מוכר לרבים כיום, בזכות אלבום הבכורה "Frames Of Reference" שיצא לאור בחברת התקליטים המשובחת Token, אבל למעשה Phase הוא אחד השמות הוותיקים בסצינת הטכנו כבר מסוף שנות התשעים.
כחניך מצטיין באקדמיית המוזיקה של סאות' ווסט לונדון, פייז ידוע בסצינה בתור אחד מטכנאי הסאונד המבוקשים באנגליה. משנת 2000 ועד עכשיו, הוא אחראי על המאסטרינג של כמעט כל תקליט מלייבל טכנו אנגלי נחשב בהיסטוריה, כמו גם מאסטרינג עבור תאגידי-על דוגמאת Sony או מינסטרי אוף סאונד. 

כאמן ויוצר מקורי, פייז החל להוציא לאור מוזיקה מקורית כבר משנת 2001. תקליטים שחציהם טכנו מטאלי מהיר ושבטי וחציהם קטעי אקספרמנטל מינימלסטיים פרי מוחו של גיק סאונד כבד. עד השנתיים האחרונות הוא האמנם לא הצליח להתבלט מחוץ אנגליה, אבל קטעים שלו לוקחים חלק נכבד בכמה מאלבומי מיקס קלאסיים באותם שנים כמו "Live at Sonar" של פרנסואה קיי, "I Love Techno" של דייב קלארק וכמובן גם "Rare Species" של רוברט הוד מ-2001. ב-2007 פייז הצטרף לקולקטיב האמנים וחברת התקליטים הבלגית Token. לייבל שהוכתר ע"י אינספור מגזיני מוזיקה כהמשפיע ביותר על טכנו בעשור הנוכחי. שם לצידם של Inigo Kennedy, אוסקר מולראו ורודהד הוא מפיק את הטכנו העקום והחריף ביותר שיש לעולם להציע כרגע.

 

פייז הוא יוצר הטכנו שאחראי על מספר שיא של להיטים בשנתיים האחרונות כש"Perplexed", הסינגל האחרון שלו, הוא גם קטע האנדרגרונד הטכנו הראשון להופיע במקום הראשון במצעד הטראקים המושמעים ביותר על פי רזידנט אדוויזר - אנחנו שמחים ונרגשים לארח לראשונה בישראל את פייז.
אנה הגברת הראשונה של הטכנו  תפתח את הערב, דיפה יסגור אחרי פייז בסולו סט מיוחד לכבוד אבדון. 

הנה טעימה:

תגובות