מדריך

Meet Oliver Deutschmann

הדי ג'יי הברלינאי יתקלט הערב בבוטלג, כשהוא חמוש בצרור להיטי אנדרגראונד, טכנו והטק-האוס

בוטלג, קינג ג'ורג' 48, תל אביב, 04-09-2015 23:00

תגיות: בוטלג, Oliver Deutschmann

Oliver Deutschmann::

אוליבר דויצ'מן הוא יוצר ענק, אשר אחראי על צרור להיטי אנדרגרונד בחוגי הטכנו והטק-האוס, בעלם של חברות התקליטים המשובחות Falkplatz ו-Vidab Records ואחד התקליטנים הקבועים במועדון הפנורמה בר בברלין. שם אחת לחודשיים, הוא אחראי על סט הסגירה הארוך של ערב יום ראשון. מאז שהחל להקליט מוזיקה מקורית ב-2007, דויצ'מן - רזידנט הפנורמה-בר / קוקיז בברלין הפך מתקליטן מקומי לכוכב בינלאומי. יחד עם שותפו ליצירה סטפן הילי, הם מקימים את Vidab חברת תקליטים עצמאית בהפצת Kompakt שהופכת לבורג מרכזי במעבר מצלילי המינימל טכנו להאוס אורגני עשיר וחם נוסח ברלין. אל Vidab מצטרפת גם חברת הבת Falkplatz בה מגיע לידי ביטוי גם הפן הטכנואידי של השניים עם תקליטים מאת XDB - Markus Suckut - Dario Zenker ואחרים.

בעידן של דיג'יאים מקובעי ז'אנר, אוליבר הוא זן נכחד. כדיג'י וגם כיוצר, הוא הצליח לזכות בקרדביליות בקרב הפנורמה-יסטים והברגהיי-ניסטים כאחד. לכן הוא גם אחד התקליטנים הבודדים בכל ברלין למלא משבצות תקלוט בשתי הקומות של המועדון האגדי. תחת אותו שם במה, הוא מפיק טכנו מכאני וחסר פשרות עבור לייבלים כמו Soma או Tresor באותה נשימה עם קטעי דיפ האוס אטמוספריים עבור לייבלים כמו Aim או Moodmusic המשובח.


אוליבר, שכאמור ידוע ברחבי ברלין כדיג'י של סטים ארוכים - מגיע לכאן לסט ארוך. בין טק-האוס דאבי ומעושן לקלאסיקות שיקאגו האוס עד לטכנו האובדני של הברגהיין. צפו למסע מוזיקלי חוצה ז'אנרים שיגרום לכם לשכוח מה השעה ואיזה יום היום.

על החימום המקומי: יותם אבני.

צילום: פייסבוק רשמי.

כנסו לאווירה:

 

תגובות