מדריך

|| LONE ||

הדי ג'יי הבריטי LONE מגיע למסיבה חללית עם אלבומו החדש "ריאלטי טסטינג", בהפקתם של Force Majeure

בוטלג, קינג ג'ורג' 48, תל אביב, 03-07-2014 23:00

תגיות: בוטלג, lone, Force Majeure

 LONE::

כבר יותר מחמש שנים שלון מעצב את פס הקול של החלומות של לא מעט אנשים.  המלודיות הקסומות, התופים הדוהרים ואווירת האופוריה המתפרצת יכולים ללוות את הלילות הנעימים ביותר של הקיץ. לון החל את חייו כילד ביטים למגירה בבית הוריו בנוטינגהם. בזמן שכל שאר חבריו לכיתה השתעשעו במגרשי הכדורגל / התנסות בסמים קלים בחצר האחורית של בית הספר, לון הסתגר בחדרו והתנסה במשחקים משונים עם היפ הופ ואלקטרוניקה בעייתית. שני האלבומים הראשונים שלו סימנו אותו כאחד המפיקים המעניינים ביותר בסצנת הביטים המתקדמים שנולדה באותם ימים.
השנים חלפו ולון (כמו הרבה אנשים בעולם) התחיל להתחבר לצד היותר קלאבי שלו. בכל זאת מדובר בילד בריטי שהיה בכמה רייבים בחייו וכנראה הפיל איזה כדור או שניים... אבל גם כשהמקצבים השתנו והבמות שעליהן הוא מנגן הפכו להרבה יותר גדולות, לון שמר על חותמת סאונד ייחודית וחלומית במיוחד.  בשנת 2012, עם ארבעה אלבומים מאחוריו ועשרות רימיקסים לכוכבים מרחבי הסקאלה (ביביו, צ'ילי גונזלז, פרנדלי פיירס וגם להקה אנונימית בשם רדיוהד) כבר היה ברור שמדובר בכוח עולה בסצנת האלקטרוניקה העולמית. זה בדיוק מה שהוביל להחתמתו באחד הלייבלים החשובים בהיסטוריה - R&S Records לייבל בלגי אגדי שכבר שלושה עשורים נמצא בחוד החנית והיווה תפקיד משמעותי בצמיחה של שלאגרים כמו אפקס טווין וג'יימס בלייק.
 

לון מגיע לתל אביב בתזמון אידאלי, רגע אחרי יציאת אלבום חדש, "ריאלטי טסטינג", חם מתמיד ומאוד מוכן לתת, לתת ולתת.
הביקורות המהללות על האלבום מתחילות להצטבר ואם אתם שואלים אותנו יש סיכוי שיש לנו פה קלאסיקה מודרנית. אלבום אלקטרוני סופר מגוון שחוצה בין מקצבים וז'אנרים אבל מצליח לשמור על חותמת סאונד קוהרנטית ומדוייקת.

על התמיכה המקומית: 
פתיחה - אמיר אגוזי + הקטיק
סגירה - TV.OUT
חדר הביטים  - 
ריג'ויסר + כהן + וולטר

תמונה: פייסבוק רשמי.

הכנסו לאווירה:

תגובות