מדריך

ROMAN FLUGEL :: ROBAG WRUHME :: DERRICK CARTER

לילה לבן בבלוק עם רומן פלוגל (פרנקפורט), רובאג וורום (ג'נה) ודריק קארטר (שיקאגו)

בלוק, סלמה 157, תל אביב, 26-06-2014 21:30

תגיות: בלוק, ROMAN FLUGEL, ROBAG WRUHME, DERRICK CARTER


לכבוד הלילה הלבן של תל אביב, המסיבה תיפתח מוקדם במיוחד (פתיחת דלתות - 21:30), וזה אומר שהדיג'ייז הבינלאומיים יעלו מוקדם מהרגיל לעמדות. ברחבה הראשית: 

 רומן פלוגל::
עם קריירה של עשרים שנה בתור אחד מהמפיקים והתקליטנים המוערכים ביותר בתעשייה, לא פלא שרומן פלוגל יודע דבר או שניים על קסם. הוא התחיל את דרכו בתור אחד מכוכביה הראשיים של סצינת המינימל האוס המדוברת של פרנקפורט בשנות ה-90, כאשר יחד עם ריקרדו וילבולוס, אטה, לוסול ואמנים נוספים הקים את לייבל העל Playhouse, המשיך כמפיק האהוב על סוון וואת ששכר את שירותיו וצירף אותו למשפחת קוקון, וכאחד ממעצבי האלקטרו קלאש, כשהוציא ביחד עם יורן ווטקה שורה ארוכה של להיטים קרוס-ז'אנרים שכיכבו בכל רחבה אלקטרונית. פלוגל עבד תחת עשרות שמות, הוציא מספר תלת ספרתי של ריליסים, הפיק רמיקסים למוזיקאים כמו פריימל סקרים, קיילי מינו, היומן ליג, פט שופ בויז ועוד רבים אחרים, פרסם שני אלבומים, האחרון בלייבל Dial ב-2011, וניגן בכל נקודה על הפלנטה.
רומן מגיע לבלוק קצת לפני שהוא מפרסם את האלבום השלישי שלו שאמור היה לצאת בימים אלה ממש, אבל נדחה להמשך 2014. אנחנו בטוחים שנזכה לשמוע חלקים ממנו בהשמעת בכורה.

רובאג וורום::
דמות אפופת מסתורין, גאון מוזיקלי עם גישה אקסצנטרית ורגישות נדירה, מתבודד תמהוני שמודה בראיונות שהוא פרפקציוניסט אובססיבי המסוגל לעבור ימים שלמים בלי לאכול או לשתות, שקוע בעבודה מרוכזת על ההפקות שלו. השמועות על גאבור שבליצקי, א.ק.א רובאג וורום, לא מפסיקות להסתובב בתעשייה. חלקן יותר וחלקן, מן הסתם, פחות אמינות, אבל כל מי ששמע אותו מנגן, יודע שמדובר במאסטר של שליטה באנרגיות גבוהות, משכרות חושים, שמחזיק מתחת לשרוול כמה שפנים חדשים בכל סט: אם זה שילוב של מקורות לא שגרתיים כמו נאומי אובמה או צ'רלי צ'פלין מהדיקטטור הגדול, או שימוש בתיק הסודי שלו, המלא ברמיקסים מקוריים שהוא מתעקש לא לפרסם, כדי שיוכל להיות הדי.ג'יי היחיד בעולם שמנגן אותם. אפקס טווין, ג'יימס בלייק, מודרט, אפארט, גולד פנדה, מאונט קימבי, ורבים וטובים אחרים, זכו לטיפול המקורי של רובאג, ברמיקסים שנוצרו במיוחד לרחבה ושדי.ג'ייז בכל רחבי העולם מתפללים שיצאו בעתיד בריליס רשמי. בינתיים, המקום היחיד ביקום בו אפשר לשמוע אותם, זה המועדון שרובאג מנגן בו. מרגיע אותנו מאוד לדעת שהפעם, זה יהיה אצלנו.

יתקלט בסקוואט דריק קארטר::
מיקסמאג הכתירו אותו כדי.ג'יי הטוב ביותר בעולם והשוו אותו ללארי לאבן, התקליטן האגדי של מועדון הפאראדייס גאראז' בניו יורק של שנות ה-80. הוא מגיע משיקאגו, מולדת ההאוס ונחשב לאחד משחקני המפתח בסצינה של עיר הרוחות. הוא היה רזדינט של יותר מועדונים משאנחנו מסוגלים לספור, מקסס חלק מהסטים המופלאים ביותר בהיסטוריה של המוזיקה האלקטרונית, נחשב לוירטואוז טכני ולאחד מהתקליטנים המקוריים והמשפיעים ביותר בתולדות הסצינה. המפיק, בעל הלייבל ותקליטן העל, דריק קארטר חוזר לתל אביב.

ובלאונג' יתקלטו הכוכבים המקומיים  אסף שמואל, ארי פינס ויובב ארזי, באלקטרוניקה עתיקת יומין, חוקרי פרוטו-טק-האוס ודיסקו פרימיטיבי.

כנסו לאווירה:

תגובות