מדריך

קישקוש זנב

אמנים מאיירים חיות — תערוכת התרמה במחירים ברי השגה כל הרווחים לסיוע בהקמת כלבייה עבור עמותת 'חבר’

כולי עלמא, מקווה ישראל 10, תל אביב, 21-06-2014 12:00

תגיות: כולי עלמא, קישקוש זנב, עמותת חבר


קבוצה גדולה של אמנים בשיתוף עם סטודיו 5070 ובר הכולי עלמא יקיימו תערוכה ומכירת איורים על מנת לעזור בהקמת כלבייה עבור עמותת ׳חבר׳.
האמנים המשתתפים: עידו הירשברג, דניאל ווינברג, שירי וורד, אסף חנוכה, בנימין טריגלו, עדי ירושלמי, אלה כהן, עמרי כהן, אור לבנה, נינה לימרב, רותו מודן, תמר מושקוביץ, רון נדל, יוליה סמילנסקי, גליה עופרי, יונתן פופר, שירז פומן, אסנת פייטלסון, ספי פישר, דפנה פריידנריך, בתיה קולטון, גפן רפאלי, הראל שיניאק, קרן תגר, אלעד תייר וניב תשבי.

עמותת חבר הקיימת למעלה מעשר שנים נמצאת בעיצומו של קמפיין גיוס כספים למטרת הקמת כלבייה חדשה עבור עשרות הכלבים והחתולים הנטושים שנמצאים בטיפולה. חברי העמותה נאלצו לפנות את משכנם הנוכחי לאחר שנים רבות של פעילות מבורכת בהן עזרו למאות חיות עזובות להשתקם ולמצוא בתים חדשים.

למרבה השמחה הגדולה קיבלה העמותה שטח חדש ליד בית יהושע בו היא רשאית להקים מחדש את מבניה ולהמשיך את פעילותה החשובה. עלות הקמת הכלבייה החדשה כרוכה בהוצאת עשרות אלפי שקלים והעמותה ואוהביה עמלים על גיוס הכספים בחודשים האחרונים. על אף כמות מכובדת של תורמים ותרומות, העמותה עדיין נמצאת רק במחצית היעד כאשר יש לפניה עוד אלפים רבים לגייס על מנת לכסות את כל הוצאות ההקמה.

התערוכה ריכזה רשימה של ציירים, מעצבים ומאיירים אשר תרמו את יצירותיהם עבור המטרה. נושא התערוכה המאגד שנבחר הוא (איך לא) חיות. כדי לאפשר את התערוכה התגייסו למטרה אנשי סטודיו 5070שמסייעים בהפקת הדפסי העבודות.

המבקרים בתערוכה יוכלו לרכוש את העבודות הקיימות או לחלופין לבחור יצירה אהובה ולהזמין אותה במידה הרצויה ובמסגור המועדף. אנשי 5070 המסורים ידאגו להדפסת העבודה, מסגורה ושליחתה אל התורם.

האפשרות להזמנת העבודות על פי העדפה תאפשר מנעד רחב של תרומות לכל כיס ותיתן את האפשרות לתרום בסכומים שינועו מ 150 ש"ח ליצירות לא ממוסגרות קטנות ועד 1000 ליצירות גדולות ממוסגרות.

תגובות