מדריך

OSOG LIVE

הרכב המורכב משמונה מוזיקאים בגדלים וצבעים שונים, במופע מוזיקלי מיוחד במינו

ג'מס מבשלת בירה, המגשימים 15, פתח תקווה, 14-07-2017 12:00

תגיות: OSOG, ג'מס מבשלת בירה

OSOG::

הלהקה החלה את דרכה בשנת 2007 כפרוייקט נסיוני של אביטל תמיר (זמר להקת המטאל Betzefer) ועידן אפשטיין (7% Mind Usage), שניהם באותם ימים דמויות מוכרות בסצנת המטאל והפאנק הישראלית, יחד עם הזמרת והיוצרת הירושלמית קייטי דניאלסון. הם שחררו אלבום אחד, Come Crashing, אשר ראה אור עצמאית ב-2009 ופעילותם הושעתה עקב מעבר דניאלסון למגורים בחו"ל.

 בשנת 2013 OSOG המציאה את עצמה מחדש כחמישיית כלי מיתר השואבת את צלילה הקסום והייחודי ממוזיקת עולם ישן של ההרים האפלצ'ים, של איי הוואי ושל מקסיקו הלוהטת. ללהקה צורפו עוד חברי ילדות מסצנת המטאל המקומית - דוד בנימי (Through Bleeding Eyes), אסף פרלמוטר (The Testicles) וארז שמידע (הפוסי של לוסי). את השירה הנשית המלטפת החליף קולו של תמיר, ולצד הגיטרות האקוסטיות שאפיינו את ההרכב נוספו בנג'ו, מנדולינה, יוקללה, וגיטרת סלייד. הם בילו את שנת הפעילות הראשונה באין ספור הופעות במועדונים ומופעי רחוב, סוחפים אחריהם קהל נאמן הגדל והולך.

במרץ 2014 שוחרר אלבומם Cowboys from Ukuhelle אשר הציג לעולם את הסגנון החדש של הלהקה. האלבום מומן כולו על ידי קהל התומכים והאוהדים של הלהקה, שוחרר עצמאית וזכה לביקורות נלהבות ולשלל שיתופים ברשתות החברתיות.

 מאז שחרור האלבום, המשיכה OSOG להופיע ברחבי תל-אביב ללא הפסקה, בהרכב שכבר תפח לשישה נגנים (יחד עם גיא פליישר, גם הוא איש 7% Mind Usage לשעבר, על תופים וכלי הקשה), כשהם ממלאים אולמות וברים מקומיים מדי שבוע בקהל נלהב מכל הגילאים.


על הבמה:

קייטי דניאלסון, אביטל תמיר, עידן אפשטיין, דוד בנימיני, אסף פרלמוטר, ארז שמידע, גיא פליישר, עומר אשנו, אופיר ונטורה

 הנה טעימה:

תגובות