מדריך

Spinning

דיג'יי ספין, אחד מהאבות המייסדים הרשמיים של מוזיקת הפותוורק, מגיע לתקלוט בכורה בישראל

רדיו EPGB, שד"ל 7, תל אביב , 16-06-2014 22:30

תגיות: סאבו, רדיו EPGB, ווידו, DJ Spinn

DJ Spinn::

דיג'יי ספין, שמגיע אלינו בשיאו של סיבוב הופעות אירופאי עמוס במיוחד שכולל גם הד ליין בפאבריק הלונדוני ותיקלוט בעשרות פסטיבלים ומועדונים נחשבים בכל רחבי היבשת, הוא אחד הקולות החשובים המקוריים ביותר במוזיקה האלקטרונית בעולם בימים אלו ובמיוחד בפותוורק.
ספין החל את הקריירה שלו בגיל הצעיר 14 כרקדן והפך במהרה לאחד השמות הבולטים בסצנה החדשה כשהוא משחרר מאות טראקים מהפכניים החל מסוף שנות ה-90 ועד עכשיו.
את הקפיצה הענקית ספין התחיל בשנת 2008 עם האיפי שנקרא DJ Spinn – Juke Trax Online, Vol. 6 תחת הלייבל JUKE TRAX ONLINE.  אז העולם כבר התחיל להבין שמשהו קורה שם בשיקגו ולליבלים מחו"ל ואז הפיצוץ הגיע. ב2011 פלנט מיו שחררו אוסף פותוורק בעם מיטב אמני הפותוורק משיקגו וכמובן ספין היה שם DJ Spinn - 2020.  פלנט מיו קלטו את הכישרון של ספין ובאותה שנה שחרר ספין אי.פי בפלאנט מיו Man I Do It EP. אי אפשר לדבר על ספין מבלי להזכיר את החצי שני שלו ראשאד, שהלך לעולמינו בחודש אפריל האחרון. הצמד רשאד וספין עבדו ביחד בלי הפסקה והוחתמו בשנת 2013 בהייפר דאב רקרודס ושחררו אין ספור קטעים וחרשו את כל העולם בטור העולמי שלהם בשנת 2013 שנצער בגלל המוות הפתאומי של ראשאד אבל בימים אלו ספין ממשיך את התור ביחד עם דיג'יי טאסו.

יחממו: אנשי ליין WAVVY סאבו ווידו.

כנסו לאווירה:

תגובות