מדריך

A Comeme Night

ערב חגיגי המוקדש ללייבל האלקטרוני, עם תקלוטים של Matias Aguayo, Chrisian S ו-Philipp Gorbachev

בוטלג, קינג ג'ורג' 48, תל אביב, 13-06-2014 23:00

תגיות: בוטלג, Matias Aguayo, Comeme, Chrisian S, Philipp Gorbachev

הלייבל Comeme שהחל את דרכו במסיבות רחוב קטנטנות בבואנוס איירס, הצליח לבנות את עצמו לאט לאט לאורך השנים ולהפוך למוקד עוצמה בעל אמירה ייחודית, כזה שקורא לקהל שלו להתמסר בצורה מוחלטת לרחבה. באופן הכי פרימיטבי, וללא מעצורים. 
הערב יתקלטו אנשי הלייבל בזה אחר זה:
Matias Aguayo::
המייסד והאב הרוחני של הלייבל. האיש שהתחיל את דרכו בתור מארגן של מסיבות רחוב ספונטניות של 50 איש בבואנס איירס, והפך לאחד הדמויות היותר מעורכות ומעוררות השראה. אמן שהוא לא עוד דיג'יי הוא פאקינג תופעה. הסטים שלו, שמשלבים כלים חיים ולייב ווקאלז הם תבשיל משכר של האוס, סווינג, איטלו דיסקו, טכנו, אלקטרו, טרייבל ומוסיקה קולמביאנית.


Chrisian S::
איש הויז'ואל, ובעל החזון הגרפי של הלייבל.  לקריסטיאן היה את המזל לגדול בקולון של שנות התשעים, שהייתה אולי המקום הנכון ביותר עבורי חובבי מסיבות בעולם באותה תקופה. שנים של קלאבינג אינטנסטיביים הפכו אותו לסוג של אנציקלופדיה מהלכת של האוס וטכנו, ואם תצרפו את זה לכישרון המולד שלו - תקבלו את אחד התקליטנים הכי מעניינים שטרם יצא לכם לשמוע.  מעבר להפקה, תקלוט ועיצוב של כל עטיפות הרליסים והשפה הגראפית של קוממה, קריסטיאן הוא גם הכוח המניע מאחורי פרויקט הרדיו האינטרנטי של הלייבל - Comeme Radio - תכנית רדיו על בסיס שבועי שמארחת כל פעם דמות אחרת מהכנופיה לסט של שעה.


Philipp Gorbachev::
ככל הנראה הדבר הכי טוב שיצא מרוסיה מאז הוודקה. פיליפ הוא ילד הפלא של קוממה. כישרון מופרע עם אנרגיות של פרא, וניצוץ תמידי של ברק בעיניים.  אלבום הבכורה שלו Silver Album שוחרר ממש לפני כמה ימים, מה שאומר שהוא מגיע למסיבה חם במיוחד.

היכנסו לאווירה:

תגובות