מדריך

SUNBEAT FEST 2014

היום ימשך פסטיבל המוזיקה הבינלאומי עם הופעות של MOYENEI CUMBIA SOUNDSYSTEM, אקו וקרן דוניץ ועוד

פארק הפקאן, גליל עליון , 07-06-2014 10:00

תגיות: מיי לורד, תומר יוסף, קרן דוניץ, MOYENEI CUMBIA SOUNDSYSTEM, אקו

SUNBEAT FEST::

פסטיבל הקצב והמוזיקה המתקיים בכל שנה בחג השבועות בפארק הפקאן שבגליל יימשך היום, עם הופעות של:

MOYENEI CUMBIA SOUNDSYSTEM::

הדיווה והפרפורמית המדהימה מויאניי, החברה בכמה מההרכבים המשפיעים במקסיקו, מגיעה לפסטיבל עם הסאונדסיסטם החדש שלה. ההרכב המקסיקני המקפיץ הממזג בהנאה לתוך המקצבים הטרופיים של הקומביה השפעות חריפות של רגאייטון ואלקטרוניקה. מויאני היא פרפורמית המדהימה, החברה בכמה מההרכבים המשפיעים במקסיקו, מגיעה עם הסאונדסיסטם החדש שלה. ההרכב המקסיקני המקפיץ הממזג בהנאה לתוך המקצבים הטרופיים של הקומביה השפעות חריפות של רגאייטון ואלקטרוניקה.

Global Groove LAB::

קבוצת מוזיקאים מרחבי העולם היוצרים מוזיקת רגאיי, היפ הופ ואפרו גרובס, בשילוב אלמנטים בלקניים ונעימות קלייזמריות היוצרים מוזיקה מודרנית ומרעננת. מה שהתחיל כג'אם שגרתי בין מוזיקאים הוביל לאחד הפרוייקטים המעניינים שנראו לאחרונה.

KerenDun & Echo::

שיתוף פעולה חדש ומרגש בין קרן דוניץ ואקו, התוצר של העבודה והמשחק של השתיים באולפן בחודשים האחרונים. לאחר שחרור הוידאו קליפ של הסינגל הראשון  מתוך האי.פי היוצא בחודשים הקרובים תחת הלייבל Raw Tapes, השתיים מתחילות להופיע במתכונת של סט לייב מבוסס אלקטרוניקה בשילוב של שירה חיה וכלים אקוסטיים בין חלילים מהמדבר וקיק סנייר מהעתיד מגיחים להם קולות נשיים שייקחו אתכם למסע במחוזות ההיפ הופ, דיסקו, וכל מה שעושה טוב.

תומר יוסף מארח את A-WA::

איש החצר האחרוית והבלקן ביט בוקס, בהופעה ייחודית בה יארח את "A-WA", ההרכב של האחיות חיים, הן לירון, תאיר ותגל חיים. שלושת האחיות גדלו בשחרות שבערבה והמוסיקה שלהן משלבת את השירה התימנית מסורתית של יהודי תימן עם גרוב של ביטים אורבניים ומוסיקה אלקטרונית עדכנית . תומר הוא המפיק המזויקלי של האחיות שעובדות בימםי אלה על אלבום הבכורה.

יתקלטו בפסטיבל הערב: הצמד מיי לורד, DJ E-Sun ודי ג'יי Michal Rose.

צילום: פייסבוק.

היכנסו לאווירה:

 

 
תגובות