מדריך

SUNBEAT FEST 2014

היום ייפתח פסטיבל הקצב הבינלאומי שיארח את ההרכב הצרפתי Watcha Clan לצד עידן K ולהקתו ועוד

פארק הפקאן , גליל עליון, 06-06-2014 10:00

תגיות: Watcha Clan, עידן קיי, סאנביט, SUNBEAT FEST, פארק הפקאן

SUNBEAT FEST::

פסטיבל הקצב והמוזיקה המתקיים בכל שנה בחג השבועות בפארק הפקאן שבגליל ייפתח היום ויימשך יומיים. יופיעו היום בפסטיבל:

Watcha Clan::

הרכב צרפתי עם שורשים בלקניים וגרוביים. וואצ'ה קלאן מחבר בדרך פלא עולמות לא צפויים, תרבות הבס של היום עם מסורות מהמגרב, דראם אנד בייס לונדוני עם סאונד הנשפנים הבלקני. על כל אלה מנצחת המכשפת SISTA K אשר לוקחת את הקהל לשיטוט מוזיקלי אנרגטי וחסר גבולות.

3421::

צמד מבריקים מבירת הצפון, שמהתל ומתפתל בכל תא במוח, עד לקצות הבהונות ברגליים, מסע מופלא של דאבסטפ, אלקטרוניקה וחדשנות מוזיקלית.  3421 מנגנים ביטים שבורים בצורה חיה, בלי מחשבים או לופרים, רק עם תופים,מקלדות וכישורי הנגינה הוירטואוזים של חזוס ושוזין, שלוקחים את הרעיון של המופע החי ומשמרים את האנרגיות שיש בדי ג'יי סט, שבו מתמקססים בלי הרף קטעים מקוריים ורמיקסים ממגוון רחב של סגנונות - היפ הופ, דאב, דאבסטפ, האבי בייס, דראם אן בייס וכו', בין אם בקטעים מקוריים שלהם ובין אם באינטרפרטציות שלהם לטיונים מוכרים. הערב יופיעו עם ה-MC מיס רד שקפצה לארץ לביקור.

Idan K & The Movement Of Rhythm::

עידן k הוא מפיק, נגן כלי הקשה ודי ג'י. ההופעה היא ערבוב מושלם של קצב אפריקאי, האוס, לטיני, פאנק ורגאיי, שמביא לידי ביטוי את יכולות ההפקה של עידן ואת החזון המוזיקלי הייחודי שלו. עד היום הוציא ההרכב, בהנהגתו של עידן K אלבום אחד תחת השם "Cosmic Love Foundation" שנחל הצלחה בארץ ובחו'ל. בהופעה k מלווה בהרכב של 11 מוזיקאים ובינהם: אמיר פינטו - כלי הקשה ושירה, אודליה עוקנין - שירה, אסתר ראדה - שירה, שאול עשת - קלידים, ז'וארס דוס סאנטוס - שירה וכלי הקשה, איב גלולה - באס, תומר ג'ורג'י כהן - סקסופון, מתן גוב ארי - חצוצרה, מתן ממן - טרומבון, שי פרץ - גיטרה, עידן כרמלי - תופים ועידן k - כלי הקשה.

יתקלטו: די ג'יי יניב בומי צדיק, די ג'יי סאבו (סוליקו) ועוד.

צילום: פייסבוק.

כל הפרטים באתר הפסטיבל http://sunbeatfestival.com/

היכנסו לאווירה:

/span>

 

לכל אירועי היום השני של הפסטיבל, הקליקו כאן

 

תגובות