מדריך

Taped with IAMNOBODI

ערב של ביטים ואלקטרוניקה עם די ג'יי IAMNOBODI מגרמניה לצד חיזוקים של גאלו, הקטיק וריג׳וסר

פסאז', אלנבי 94, תל אביב, 21-05-2015 22:30

תגיות: פסאז', רו טייפס, IAMNOBODI, הקטיק, גאלו, ריג׳וסר

 IAMNOBODI::

בפעם הקודמת שאימנובודי המסתורי פקד את עמדת הפסאז׳ הוא סחף איתו מועדון שלם לערב עמוס בחיוכים ורחבה מבעבעת במיוחד, הערב הוא שב לעמדת התקלוט, כשעל החיזוקים המקומיים הופקדו ריג'ויסר, גאלו והקטיק.
כמעט חצי מהזמן שאימנובודי בילה על הכדור , שזה בערך מגיל 12 הוא עושה מוזיקה . ג׳ון, שנולד למשפחה עם תשוקה עזה למוזיקה ,כשאביו הניגרי הוא זמר בלוז וג'אז ואמו יועצת סאונד מדופלמת ,השלים וגיבש את זהותו כמוזיקאי די בזריזות. הוא בנה לעצמו מוניטין כאחד המפיקים היותר חמים באזור כאשר מחזיק בסאונד יחודי וורסטילי כמתבקש מהשם, למוזיקה שהוא יוצר פנים רבות - מאווירת אר אנד בי עתידתי לצד הפקות היפהופ אינסטרומנטליות המושפעות חזק מהבית מעולם הג'אז והפאנק ועד להפקות אלקטרוניות דאון טמפו מעושנות ומרקידות.
ב2013 העולם לא נשאר אדיש והבחור נחטף על ידי לייבל העל  - (Soulection (La - הלייבל המבוסס בלוס אנגלס מורכב מסטארס כמו : Mr carmack ,Ta-ku , Esta , Sango והרשימה עוד ארוכה .  התאגיד ואומניו מקבלים טונות של אהבה עולמית, חוצים את גבולות המשחק ,מטשטשים חוקים ,מחברים מקצבים וסגנונות לכדי תרכובות מרקידה שמימית ועתידנית. מיד בצמוד לחתימה שחרר בסולקשן את אלבומו הרשמי הראשון Elevated , משם הדרך להיות אחד ממפיקי העל היותר נחשקים של השניה הייתה קצרה..

 בימים אלו הוא מפיק לאומנים כמו : jay prince little simz ,kr ואפילו שיתוף פעולה שיוצא בקרוב עם לא פחות מפארל וויליאמס (!) 

הנה טעימה:


תגובות