מדריך

Don Williams במטרו

ליין המטרו מארח את הדי ג'יי, אספן התקליטים והמפיק תומאס וונדל לערב של טירוף אפל

Deli, אלנבי 47, תל אביב, 06-06-2014 23:00

תגיות: דלי, Deli, Don Williams

Don Williams::

תומאס וונדל הוא אחד הסודות השמורים של ברלין - רזידנט בברגהיין-פנורמהבר, הבעלים של לייבל ההאוס המעולה Mojuba על כל נגזרותיו, אספן וינילים כפייתי ודי ג'יי בחסד עליון.  לצד אוראסי, הפסבדון שסיגל לעצמו להפקות היותר עמוקות שלו ושאיתו ביקר אותנו לראשונה לפני שנה וחצי, למיסטר וונדל יש כינוי נוסף, שמאגף את הספקטרום הטכנואידי שלו - דון ויליאמס, על שם זמר הקאנטרי המיתולוגי - שאיתו הוא חבר בקולקטיב "דיסטופיין" הברלינאי. 

לא צריך להמצא על הרכבת האוירת לברגהיין על מנת לזהות את הסאונד של "דיסטופיין" - בה חברים גם רודהאד (שביקר כבר בתל אביב), רקונדייט ורד שייפ (לפרקים) - טכנו עילאי ששומר על אלגנטיות ותבונה עמוק בתוך אפלוליות מהפנטת. 
בתוך מטריית העשייה של דיסטופיין מפגין וונדל את הטכניקה העילאית שלו, כשהוא יוצר על המקום ובכל פעם מחדש - בדומה ליירום הודו ג'ף מילס - סימפוניה חד פעמית מלופים מינימליסטים, הנערמים זה על גבי זה לכדי רכבת ביטים הומוגנית שסוחפת את הרחבה. 

היופי הוא שאצל ויליאמס הטכניקה היא אמצעי ולא התכלית - היא משמשת אותו כדי להטריף בצורה ייחודית, כזו שאינה ניתנת לשעתוק או שכפול, את המועדון. כמה כיף שאנחנו נהיה בתוכו.  את הערב יפתחו עפרי גופר ודור ציפורי.

הנה טעימה:

תגובות