מדריך

אורחים מקליפורניה

רו טייפס מארחים את הזמרת Georgia Anne Muldrow יחד עם Dudley Perkins ואת המפיק והראפר Oh No

פסאז', אלנבי 94, תל אביב, 22-05-2014 22:30

תגיות: רו טייפס, פסאז, Oh No, Georgia Anne Muldrow, Dudley Perkins

Oh No::

או נו (*הו לא) הוא מפיק וראפר שהוציא את אלבום הבכורה שלו בדיוק לפני 10 שנים ומיד סומן כדור הבא של ההיפ-הופ וכממשיך דרכו של אחיו - מאדליב. הוא עבד עם שמות כמו דה לה סול, בלאקסטאר (מוס דף וטאליב קוואלי) ואלכמיסט. הוא מגיע לפסאז' לנגן די ג'יי סט נדיר ביותר.

Georgia Anne Muldrow::

בתחום מוזיקלי שנשלט בעיקר על ידי גברים, ג׳ורג׳יה היא ללא ספק הלביאה הגדולה - שילוב מהפנט של קול מדהים, כישרון נגינה בכל כלי אפשרי וביטים שוברי צוואר. באמת שאין מילים לתאר את החוויה שהמוזיקה הפסיכדלית ומלאת הנשמה של ג׳ורג׳יה מעבירה.ג'ורג'יה תופיעה במרכז הערב עם בעלה דאדלי ודי ג'יי הבית שלהם - רומס. 

Dudley Perkins::

דאדלי לא פראייר. כחלק מהחבורה של מאדליב שצמחה מהעיירה אוקסנארד שמצפון ללוס אנג׳לס, דאדלי (לשעבר declaime) היה מהראפרים הראשונים שיצאו בלייבל Stones Throw. החיבור שלו עם ג׳ורג׳יה הוא טבעי - הפלואו המעושן שלו, יחד עם המסרים העוצמתיים על החיים, היקום וכל השאר, יושבים מדהים על הביטים שלה.

DJ Romes::

רומס הוא כנראה הצנוע והאנדרייטד ביותר שיצא מהחבורה של אוקסנארד. ניגן עם מאדליב בהרכב ההיפ הופ הראשון שלו בשנות ה-90, ומאז נשאר בעיקר מאחורי הקלעים כאשף של מיקסים ומאסטרינג. רומס הקוסם מגיע לגבות את ג'ורג'יה ודאדלי בהופעה שלהם.

הנה טעימה מג'ורג'יה:

תגובות