מדריך

פריז בתל אביב

די ג'יי TIM PARIS מגיע לתקלוט שינוע על הציר בין אלקטרו מתכתי לטק האוס מעושן. יחממו: רד אקסס ואוריה קלפטר

בוטלג, קינג ג'ורג' 48, תל אביב, 03-04-2015 23:30

תגיות: רד אקסס, אוריה קלפטר, בוטלג, TIM PARIS, טים פאריז

TIM PARIS::

טים פאריס אחראי על הזנקתם של יוצר הטק האוס Jef K מצד אחד והרכב הצ'יל אאוט המלנכולי Telepopmusik מהצד השני. לתקלוטים והיצירות של פאריס אין מגבלות ז'אנר. גם בסט של שעה הוא מספיק לעבור בין Pאנק רוק לאיטלו-דיסקו ועד טכנו כמקשה אדוקה אחת.

הורסטיליות שלו כדיג'י ובקיאותו האדירה בכל סגנון מוזיקלי רקיד באשר הוא, הובילו את פריס לחברות קרובה עם איוואן סמאג'. יחד, בתור Its A Fine Line, הם מקליטים מוזיקת מועדונים חריגה המורכבת כקולאז' סמפולים. מאפקטים הלקוחים מסרטי אימה עד דגימות כלי הקשה ממוזיקה אפריקאית עתיקה, יצירותיהם הפסיכודליות של Its A Fine Line הן הפריט הנחשק ביותר בקטלוג חברות תקליטים משובחות כמו Live At Robert Johnson או Histoy Clock. ומלבד כל אלה, גולת הכותרת היא כמובן ערבי התקלוט המרתוניים שלהם יחד על עמדה אחת.


אחרי מספר סינגלים לוהטים עבור לייבלים כמו 2020:Vision ושיתופי פעולה עם קלואי ויואן פירסון שהפכו ללהיטים, בשנה שעברה יצא לאור אלבום הבכורה של פאריס - "Dancers". האלבום שמשלב בלדות סינת'-פופ נוגות לצד רצועות טכנו תעשייתי עמוס דיסטורשן, הפך לאחד הכותרים המודברים ביותר ב-2013 והזניק את פאריס מחוגי האנדגרגרונד לליגה של הגדולים. ביקורו הנוכחי של פאריס בישראל, הוא במסגרת סיבוב ההופעות הגדול המקדם את אותו אלבום.

על הגיבוי המקומי יופקדו הצמד רד אקסס ודי ג'יי אוריה קלפטר.

הנה טעימה מפריז:

תגובות