מדריך

Bradley Zero

המנחה של הבוילר רום והדי ג'יי ברדלי זירו מגיע לתקלוט צבעוני וגרובי שני בישראל. יחממו: יוגו וגאלו

אלפאבית, אחד העם 51, תל אביב, 04-08-2017 23:00

תגיות: אלפאבית, Bradley Zero

בראדלי זירו מוכר בשל משבצת המנחה של הבוילר רום שהוא תופס במשך זמן רב. הבחור מלא הכריזמה, יפה הראסטות והתואר, הוא אחד המייסדים של המסיבות המקוריות בלונדון. מאז, מוסד הבוילר רום תפס תאוצה והחל להסתובב בעולם, כשבמקביל האדון זירו הוכיח את כישוריו כדיג'יי נפלא, שדרן רדיו מעולה, ואספן תקליטים עם רעב בלתי נגמר לסאונדים חדשים ולא מוכרים.

זירו הוא המוח מאחורי סדרת המסיבות Rhythm Section. בסוף 2009 הוא התחיל להריץ בפקהאם שבדרום-מזרח לונדון מסיבות עם מטרה אחת בלבד: להרקיד אנשים. האמצעים: מוזיקה אך ורק מתקליטים, ללא קונספט מוזיקלי מסוים, ובלי "הדליינרז" שמושכים את תשומת הלב. רוב מי שמתקלט במסיבות האלה הם פשוט אנשים טובים עם טעם משובח במוזיקה, גם אם לא צברו שם בינלאומי. הדברים הכי חשובים ב-Rhythm Section, שמתקיים פעמיים בחודש, הם הסלקשן המוזיקלי והראש הפתוח של הקהל.

מסיבות Rhythm Section זכו לתשבוחות במגזינים מובילים (רזידנט אדוויזר, דאמי ועוד), ובין היתר הובילו את בראדלי זירו לקבל תכנית חודשית בתחנת הרדיו האינטרנטית המצוינת NTS בלונדון. אבל השנה האחרונה הייתה פורה ומרגשת במיוחד עבורו: בעקבות המסיבות הוא הקים את הלייבל Rhythm Section International, שהספיק להוציא 3 ריליסים, ובינואר האחרון כבר היה מועמד ל"לייבל השנה" במסגרת ה-Worldwide Awards של ג'יילס פיטרסון.

תגובות