מדריך

SOUL CLAP NIGHT

צ'רלס לוין ואיליי גולדשטיין, הם הצמד SOUL CLAP, שמגיע לערב שכולו אלקטרו-פאנק בין-גלקטי

בלוק, סלמה 157, תל אביב, 10-05-2014 23:30

תגיות: בלוק, soul clap

 SOUL CLAP::

צ'רלס לוין ואיליי גולדשטיין, הם השנים שהמרכביים את הצמד סול קלאפ. השניים לכודים כבר שבע שנים באזור דמדומים של אלקטרו-פאנק בין-גלקטי, בו העבר, ההווה והעתיד מתמזגים למציאות גרובית אחת. דרכיהם הצטלבו לתמיד בעקבות באג גורלי במערכת המחשבים של סוכנות הביון האמריקאית, ששלח אותם למסע בזמן ובמרחב, בתור שני סוכנים חשאיים במשימה ארכיאולוגית סודית ביותר: לתור את רחבי היקום המוכר, בחיפוש אחר הוינילים הטובים ביותר, ובעזרתם, לשנות את העולם, רחבה אחר רחבה. אם לשפוט על פי הרפרטואר המדהים שלהם בשבע השנים האחרונות, עושה רושם שהם בדרך הנכונה.


אחרי שלמדו את ההיסטוריה של מוזיקת הדאנס ומצאו את מורם הרוחני בדמותו של תקליטן הדיסקו המקורי של בוסטון, DJ Caril Mitro, שהכניס אותם למקדש אספני הויניל ולימד אותם ש-"מוזיקת האוס חובשת כובעים רבים", שיחררו השניים שורה של ריליסים, רה-אדיטים ורה-מיקסים שהגדירו מחדש את המוטו Slow and sexy wins the race, ושסימנו את Soul Clap כאחד מהכוחות המשפיעים ביותר בתעשייה.


ב-2012 הוציאו צ'ארלס ואיליי את אלבום הבכורה שלהם בלייבל של חבריהם הטובים Wolf + Lamb, והשמועות מספרות שהשניים בילו חלק גדול מ-2013 בסשנים אולפניים לוהטים במיוחד עם אליל נעוריהם, ממציא ה-P-Funk בכבודו ובעצמו, ד"ר ג'ורג' קלינטון, מ-Parliament-Funkadelic, ועם המוזיקאי האגדי Sly Stone, בעבודה על פרוייקט סודי חדש שאמור להתפרסם מתישהו ב-2014.


עד שהתוצאה המסקרנת של ההתנגשות הקוסמית הזו בין שני דורות של מוזיקת פאנק אלקטרונית תהיה זמינה להאזנה, סול קלאפ מגיעים להופעת בכורה במועדון הבלוק, וינגנו סט ארוך במיוחד, שיתחיל מיד עם פתיחת הדלתות  ללא תקליטן חימום לפניהם. הם מביאים איתם תיקים מלאים בוינילים, ואת המרשם הנצחי של ד"ר פאנקנשטיין, המשמש כמצפן היחיד במסעותיהם בזמן ובמרחב.

 

הנה טעימה מהצמד:

תגובות