מדריך

Selected Works 10

אנשי בית הספר למוזיקה Muzik חוגגים עשור לסדרת אלבומי "Selected Works". לירון עמרם ועדי אולמנסקי יופיעו

אוזןבר, קינג ג'ורג' 48, תל אביב, 27-03-2014 22:30

תגיות: אוזןבר, muzik, בית ספר למוזיקה, Selected Works 10, עדי אולמנסקי, לירון עמרם


משנת 2001 ועד היום הוציא Muzik – בית הספר ליצירה והפקת מוזיקה לאור 9 אלבומי אוסף; כולם מורכבים מיצירות התלמידים, שנוצרו והופקו במסגרת הקורסים, הסדנאות, הפרויקטים וההרכבים השזורים בתכנית הלימודים. ניתן להאזין להם ממש פה.

את הוצאתו לאור של העשירי בסדרה יציין Muzik באופן חגיגי ושונה, באמצעות אלבום כפול:דיסק אחד מוקדש, כמו בכל שנה, ליצירות הסטודנטים הקיימים: עומר קורן, אורי רוסו ומתן ספנסר, television son ורותם זילברברג, אלירן קליסקי, בן רייקמנס, גיל אלחנטי, דרור לביא, יפתח גילבר, צחי שני, שיקו ברקוביץ' נועם בלום וטל בר לבב.

הדיסק האחר מורכב מחומרים של בוגרי בית הספר, ביניהם ניתן למצוא את לונא אבו נסאר, רותם אור, עדי אולמנסקי, סיסטם עאלי, לירון עמרם, snow clerks, lilies ורבים וטובים אחרים, שיצירות הביכורים שיצרו כסטודנטים הופיעו לראשונה באלבומי ה- Selected הקודמים של Muzik.

את השקת האלבום העשירי יחגוגו במגוון אירועים שיפרשו על סופ"ש שלם, הערב יופיעו

לירון עמרם והפנתרים::

לירון עמרם הוא בחור מופנם עם חליפה עם מראה שהוא שילוב של היפסטר מזרחי שעושה מוזיקה שעומדת על התפר בין חאפלה מזרחית עם ניבים תיימניים, מרוקאיים לצד מוזיקה אלקטרונית עדינה. קולו של עמרם מיוחד מאד והוא ניחן ביכולת לסלסל בצורה צלולה ביותר.

אורחת מיוחדת: עדי אולמנסקי

לפני ואחרי יתקלט די ג'יי גיא אביטל.

הנה טעימה מלירון עמרם:

תגובות