מדריך

סדנאת אמן עם Roni Size

המפיק המוזיקלי ואחת האגדות הגדולות ביותר של הדראם‪&‬בייס בסדנאת אמן לכבוד הגעתו לארץ

מכללת BPM, בן אביגדור 3, תל אביב, 21-03-2014 12:00

תגיות: תדר, מכללת BPM, Roni Size, סדנאת אמן

 Roni Size::

סייז הוא ללא ספק אחת האגדות הגדולות ביותר של הדראם‪&‬בייס, מהפכן מוזיקלי אמיתי, זוכה פרס מרקורי וחלק משושלת של מפיקי ענק שנולדו ופעלו בעיר בריסטול.

 לקראת סוף שנות השמונים, רוני סייז (או בשמו האמיתי והסולידי - ראין אוון גראנביל וויליאמס) נזרק מבית הספר שלו בבריסטול והתחיל ללכת למסיבות בית שערכו באותה תקופה הווילד באנצ' (חבורה שבהמשך נקראה מאסיב אטאק…) משם ההבנה שהוא מצא כיוון לחיים הייתה מהירה מאוד.בשני העשורים שעברו מאז רוני סייז היה אחד מנושאי הלפיד של הדראם‪&‬בייס, הרבה בזכות אלבום הבכורה המופתי שלו - New Forms.

רוני סייז היה אחד הראושנים לקחת את הסאונד של הדראם‪&‬בייס ולחבר אותו ללהקה חיה וכך יצר את רוני סייז‪&‬ רפריזנט. בשנת 2000, אחרי ההצלחה המסחררת של האלבום הראשון יצא אלבום נוסף שבו כבר התארחו ווקאליסטים אגדיים כמו זאק דא לא רוש מרייג' אגינסט דא מאשין ומט'וד מן מהוו טנג קלאן. מאז ועד היום רוני ממשיך להיות פורה, מעבר לעשרות הסינגלים ששיחרר וחרכו רחבות ברחבי העולם, יש באמתחתו שישה אלבומים (לבד, לצד רפריזנט וכחלק מפרוייקט נוסף שלו - ברייקביט ארה) ולמרות שהו כבר בין 45 הוא ממשיך להסתובב ולתקלט ברחבי העולם. לישראל הוא מגיע אחרי טור משותף בארה"ב לצד אושיית הדאבסטפ והבאס - רוסקו.

הערב יקיים סייז סדנאת אמן במכללת BPM, לכבוד תקלוטו הערב בבלוק לצד מייק סקינר, איש ה- STREETS.

הכניסה חופשית בהרשמה מראש באתר: www.bpm-music.com.

הנה טעימה מרוני:  

 

 

תגובות