מדריך

ה-Cults בבארבי

הרכב הדרים פופ הניו יורקי Cults יופיעו לראשונה בישראל. יחממו: Garden City Movement

בארבי, קיבוץ גלויות 52, 06-04-2014 21:30

תגיות: Cults, בארבי תל אביב, נראנג'ה, Garden City Movement

Cults::
להקת הדרים פופ, "קאלטס", הוקמה בשנת 2010 על ידי בני הזוג מדלין פולן ובריאן אובליביון. עוד באותה השנה הם שיחררו את שני הסינגלים שהיוו את הפריצה המסחרית שלהם, "Go Outside" ו-"Oh My God". תוך זמן קצר, הפכו קאלטס לשיחת היום בקרב עכברי האינדי ולהרכב פופולרי ומושמע בכל קנה מידה.

Go Outside ו-Abducted, שיר נוסף מתוך אלבום הבכורה שלהם ששוחרר ב-2011, זכו לחותמת האיכות האולטימטיבית כשנכנסו אל קטגוריית Best New Music של מגזין המוזיקה המקוון פיצ'פורק. האלבום כולו, הקרוי על שם ההרכב, זכה גם כן לביקורות נלהבות במיוחד וההרכב של פולן ואובליביון זכה במהרה למעמד שתואם את השם שבחרו ללהקה. פיצ'פורק אף הכלילו את האלבום ברשימת 50 האלבומים הטובים של השנה והם נבחרו על ידי פורטיסהד והן על ידי באטלס להשתתף באירועים שנאצרו על ידיהם במסגרת פסטיבל הבוטיק האנגלי הידוע, All Tommorow's Parties.
בשנת 2013 שיחררו קאלטס את אלבומם השני, Static, שזכה גם כן לביקורות חיוביות ועורר עניין מיוחד בעקבות הפרידה של מייסדי הלהקה, שממשיכים לפעול יחד מוזיקלית. האלבום, שמציג קו מוזיקלי מעט יותר מכוון גיטרות, עוסק בתחושת הסטטיות שאופיינית לבני 20 ומשהו בתקופתנו, כשהחיים תמיד נדמים כפספוס והקדמה בלתי נגמרת לקראת הדבר האמיתי.
עוד באותה השנה, קאלטס הספיקו להתארח באלבום האחרון של הראפר ג'יי קול, שבמשך כחודש כיכב במקום הראשון בדירוג האלבומים הנמכרים באמריקה. פולן, הזמרת וכותבת השירה של הלהקה, גם התארחה אצל  The Weekndובשיר "Sedan Magic" מתוך האלבום האחרון של Ducktails, פרוייקט הצד המצויין של מת'יו מונדנייל מ-Real Estate.

הערב יופיעו בבארבי לראשונה בישראל.  יחממו: Garden City Movement.

הנה טעימה מההרכב:

)

תגובות