מדריך

Funkineven Night

הדי ג'יי והמפיק הביריטי Funkineven בתקלוט עמוס בהאוס וביטים ייחודיים

ברקפסט, רוטשילד 6, תל אביב, 11-12-2015 22:00

תגיות: Funkineven, ברקפסט

Funkineven::

נחזור אחורה לשנת 2009, השנה בה השם פאנקינאיבן נכנס לראשונה לתודעת יודעי הדבר בקהילת המוזיקה הלונדונית, בשנה הזאת יצא הרליס הראשון שלו Kleer בלייבל המופלא איגלו רקורדס של סם שפרד (א.ק.א Floating Points).
כבר באי.פי הראשון ניכר סגנונו הייחודי של פאנקינאיבן, שילוב בין גרוב דיסקואי לצלילי מכונות קשים, סאונדים מלוכלכים לסימפולים ווקלים, כל אלו יוצרים אי.פי שקשה מאד להפסיק לשמוע והיום אפילו יותר קשה לשים עליו את הידיים.

מאז אותו רליס מופלא הספיק פאנקינאיבן להוציא עוד חמישה רליסים בועטים באיגלו וחשוב מזה לפתוח את הלייבל המופתי Apron - לייבל שמאגד תחתיו מפיקים מופלאים כמו מר ג'וליאן עצמו כמו: בראספוט וגרג ביטו.
בשנים האחרונות Apron נחשב לחוד החנית בשילוב בין צלילים אנלוגים מחוספסים לגרוב של להקת פאנק מהסבנטיז וזכה למקום של כבוד בין הלייבלים המובילים בלונדון; החל מתוכנית קבוע בNTS Radio וכלה בכך שכל תקליט שיוצא תחתיו נחטף מהמדפים במהירות מסחררת.
מלבד ניהול לייבל משגע מצליח פאנקינאיבן למצוא זמן לתקלוטים ברחבי היבשת הישנה ולעיתים אף לחצות את האטלנטי. באחד מטיוליו פגש במפיק הדטריוטי קייל הול ויחדיו יצרו את פאנקינאיוול.
מלבד הקשר עם מר הול, הספיק להוציא רליס משובח עם עוד נער זהב מדטרויט - ג'יי דניאל.

מהפסקאות הכתובות לעיל ניתן להבין שכמפיק מעטים משתווים לפאנקינאיבן, אך מה שאפילו יותר מפתיע היא היכולת שלו להביא את הסטודיו לעמדה - הגרוב המייצג כל כך את שלל הפקותיו ניכר גם בכל תקליט שהוא מנגן בעמדה, המוזיקה תהפנט ותדביק כל אחד לרחבה - מומלץ לישון טוב לילה לפני.

.הנה טעימה מ-FunkinevenL:

תגובות