מדריך

פסטיבל רוח דרומית

פסטיבל שכולו על טהרת מוזיקאי הג'אז, האלקטרו והאימפרוב של דרום תל אביב עם הופעות של האחיות לוז, The Betty Bears ועוד

הודנא, אברבנאל 13, תל אביב, 06-03-2014 21:00

תגיות: הודנא, The Betty Bears, פסטיבל רוח דרומית, סאן טיילור, האחיו תלוז

היום יתקיים בהודנא "פסטיבל רוח דרומית" שכולו על טהרת מוזיקאי הג'אז האלקטרו והאימפרוב של דרום תל אביב. כל המתארחים בפסטיבל הם הרכבים אקלקטיים של מוזיקה חיה, מלוכלכת לעיתים ,סטרילית לעיתים, מלאת אומץ, עומק, התמסרות ותשוקה ומשקפת דרכה את השנים הרבות של עבודה קשה והאמונה של כל אחד ואחד מיוצריה.

הערב יופיעו בפסטיבל:

The Betty Bears::

הדובים של בתיה בהופעה שתקרב אתכם עוד קצת לניו אורלינס. אורחות מיוחדות: האחיות לוז- שלוש זמרות המאמצות שירים נהדרים מן העבר וההווה, תוך עיסוק בו-זמני במחקר הרמוני מחודש והתרפקות הרמונית מיושנת.

ארנון נאור-sun tailor::

על הבמה: ארנון נאור- גיטרה ושירה' אודי נאור - תופים, כלי הקשה ושירה' דניאל ספיר - בס ושירה' עמרי בראל - לאפ סטיל, גיטרה חשמלית ושירה uג'קי פיי - צ'לו ושירה.

אנסמבל חביבתי::

 תזמורת בת 9 נגנים המנגנת קטעים ערביים קלאסיים בעיבודים המשלבים ג'אז ומקצבים בלקניים לצד חומרים מקוריים המושפעים מן המזרח. התזמורת משלבת מגוון רחב של כלים מאזורים שונים בעולם בקטעי שירה וקטעים אינסטרומנטליים - מופע מגוון, קצבי וסוחף.

  Hayelala::

הרכב פולק מתוזמר ומקורי שמגיע ברובו מצפון הארץ. היללה יוצרים מוזיקת פולקלור ממקורות שונים - בין אם מדובר בבלדות אנגליות, שירים צועניים או מוזיקה פרסית. הערב יופיעו בקונטיינר שבנמל יפו.

על הבמה:  ניתאי קלי (שירה וגיטרה), נור בר גורן (פרקשן), יובל מעיין (גיטרה חשמלית), סוף ניקרטין (בס), אורי ארמן (סקסופון), אילון רון (חצוצרה) ויובל קאופמן (תופים).


הנה טעימה מהבטי ברז:


תגובות