מדריך

Seth Troxle NIGHT

ערב של האוס, טכנו, דיסקו חללי ואפילו פאנק עם Seth Troxle מאיביזה

בלוק, סלמה 157, תל אביב, 27-08-2015 23:30

תגיות: בלוק, Seth Troxle

Seth Troxle::

סת' נבחר לדי.ג'יי מספר אחד של הרזידנט אדוויזר ב-2012 ומככב בחמישייה המובילה של הרשימה כבר ארבע שנים ברציפות, קבלו את רזידנט ה-DC10 באיביזה, הילד הרע של הסצינה, וככל הנראה הדי.ג'יי הכי קול ביקום כרגע: Seth Troxler. שריף חדש בעיר.
כשהיה בן שנתיים בלבד, נכנס לחייו של הילד מקלאמאזו אבא חורג מגניב במיוחד שהגיש תכנית רדיו מקומית בתור די.ג'יי בשם "2Fine" (מה שהיה גם הרישום על לוחית הרכב שלו). השעות הארוכות שהיה מבלה באולפן, כשהוא מאזין לקטעי ההאוס המוקדם שאביו החורג היה מתקלט, גרמו לכך שלא היתה לסת' ברירה אלא להפוך לתקליטן בעצמו. כשהיה לנער, היגרה המשפחה לפרברי דטרויט, שם פגש את מי שיהפכו לחבריו הקרובים, קרוסון, קרטיס וריבס, והחל לארגן איתם רייבים מחתרתיים שנערכו במקומות שונים ברחבי השממה האורבנית של עיר המכוניות. שבוע לאחר שסיים את התיכון, ארז סת' את חפציו ונסע לברלין, ותוך מספר ימים, הכריזמה והכישרון המפורסמים שלו, סידרו לו את הגיג הראשון בפנורמה בר, כשניגן לצידו של לא אחר מאשר Omar S. 

נסיקתו של ילד הפלא ההיפראקטיבי בעל המראה האקזוטי (ממוצא חלקו אפריקאי, חלקו מצרי וחלקו הודי, לפחות לפי טענתו) למעמד של כוכב על היתה מהירה. הוא פיתח לעצמו סאונד ייחודי ומרתק שמחזיר את תחושת החידוש וההתרגשות להאוס ולטכנו המודרניים, וכבש את רחבות המועדונים של ברלין עם סטים אורגניים ומקוריים שבנו לו מוניטין של די.ג'יי בחסד עליון. תוך שלוש שנים רצופות הוא נבחר למקום השלישי, השני ולבסוף הראשון ברשימת 100 הדי.ג'ייז הטובים בעולם של הרזידנט אדוויזר, הפך לרזידנט בשלושה מהמועדונים המובילים בפלנטה, ה-DC10 באיביזה, ה-Trouw באמסטרדם וה-Output בניו יורק, תוך כדי שהוא מנגן בקביעות במועדונים נוספים כמו הפנורמה בר, הפאבריק, רוברט ג'ונסון, רקס ועוד, ומככב בכל הליינאפים של הפסטיבלים הגדולים ברחבי העולם. באולפן, שיתף פעולה עם אמנים כמו מת'יו דיר, ארט דיפרטמנט, דיטרון, וכמובן עם חברי הילדות שלו מדטרויט, קרוסון, קרטיס וריבס, איתם הקים את הלייבל Visionquest, שהפך לאחד מהלייבלים המשפיעים בתעשייה. הערב, ארבע שנים לאחר שניגן במועדון הבלוק הראשון, כשעוד היה תקליטן בתחילת דרכו, חוזר סת' טרוקסלר לתל-אביב להופעת בכורה במועדון החדש. 

הנה טעימה מסת' טרוקסל:


תגובות