מדריך

DJ SLiiNK בעיר

מלך הג׳רזי קלאב בתקלוט חד פעמי בתל אביב. יחממו: ירין לידור, KEEN ומגי'מן

רדיו EPGB, שד"ל 7, תל אביב, 24-02-2014 22:30

תגיות: רדיו איפיג'יבי, ירין לידור, DJ SLiiNK, Keen

DJ SLiiNK::

מאחורי הכינוי החמקמק מסתתר לו סטייסי וויט, מפיק בן 24 שגדל בניו ג'רזי. סטייסי לקח את סצנת הג'רזי קלאב לגבהים חדשים בעזרת עירבוב הז'אנר עם R&B טראפ וראפ מחתרתי. למרות שהוא הוא יליד ג'רזי, אימץ וויט את האלמנטים הבולטים דווקא מהסצנות בפילדלפיה ובולטימור ויצר סגנון ייחודי משלו, יותר אופטימי, מלודי ומעודן המשמש כרכיב המושלם לרחבת הריקודים.

אם יצא לכם לראות את סלינק מתקלט הייתם יודעים שהסטים שלו יצירתיים לא פחות מיכולות ההפקה שלו, עם דגש על האינטואיטיבית שלו, הוא ממקס כל דבר החל מהיפ הופ, טראפ, רגאיי, האוס ועוד הפתעות. סלינק הוציא את EP הבכורה שלו Vibrate ב-2012 שככלל את הלהיטים Put Cha Back In It וEmergency מאוחר יותר באותה שנה, התארח אצל Diplo וחברים ברדיו 1 הבריטי והשאיר טעם של עוד,  מאז הוא נכנס לאולפן עם צמד הטראפיונרים פלוסטרדמוס והפיקו ביחד את Test Me.
משם מכנות הנשק המשומנת לא הפסיקה להוציא להיטים יחד עם דיג'י פרש, טריפי טרטל, הודבוי, ניידוס ועוד רבים וטובים. עם ריליסים בלייבלים כמו: פליקן פלי, פייד טו מיינד, הייפ הדז, פולז גולד וכמובן - מאד דיסנט של דיפל, זה די ברור שסלינק רחוק מפסגת הקריירה שלו.

יחממו המקומיים KEEN, ירין לידור ומג'ימן.

הנה טעימה מסלינק:

תגובות