מדריך

פסטיבל רוח דרומית

פסטיבל שכולו על טהרת מוזיקאי הג'אז, האלקטרו והאימפרוב של דרום תל אביב עם הופעות של CRuNCH 22, לולה מארש ועוד

הודנא, אברבנאל 13, תל אביב, 23-02-2014 21:00

תגיות: CRuNCH 22, הודנא, פסטיבל רוח דרומית

היום יתקיים בהודנא "פסטיבל רוח דרומית" שכולו על טהרת מוזיקאי הג'אז האלקטרו והאימפרוב של דרום תל אביב. כל המתארחים בפסטיבל הם הרכבים אקלקטיים של מוזיקה חיה, מלוכלכת לעיתים ,סטרילית לעיתים, מלאת אומץ, עומק, התמסרות ותשוקה ומשקפת דרכה את השנים הרבות של עבודה קשה והאמונה של כל אחד ואחד מיוצריה.

הערב יופיעו בפסטיבל:

» 21:00 - CRUNCH::
Crunch 22 הוא הטריו הגרוב המהפנט של ארז טודרס (התפוחים), תומר ברוך ודן מאיו. כל אחד מהחברים הוא עולם ומלואו וביחד הם יצקו לתוך אלבום אחד מסע מטורף של גרוב, אלקטרוניקה ובעיקר כיף. 

» 22:00 - LoLamarch::

הרכב שהיה בתחילתו בתצורת דואו, נוסד על ידי גיל לנדאו (גיטרות ושירה) ויעל שושנה (שירה, יוקללה ופרקשנס). לאחר עבודה צמודה של יור משנה, פגשו השניים את מתי גלעד (בס) שלקח אט אט את כובע המפיק המוזיקלי והביא עימו רעננות ותפיסה חדשה להרכב. אחריו הגיעו רמי אוסובר (פסנתר) ודקל דביר (תופים). פולק רגיש ומיוחד. ההרכב עובד כרגע על אלבום חדש בהפקתו המוזיקלית של אורי וינוקור.


» 23:00 - LAYERZ::
סופר-גרופ המורכב משלישיית מאלתרים וירטואוזים. לאורך השנים ניגנו השלושה במגוון סיטואציות מוזיקליות, בין היתר לצד מיטב אמני ישראל, כאשר בשנת 2010 הוקם ההרכב כקולטקיב ג'אם מודולרי. מאז הם גיבשו שפה מוזיקלית חדשה וסאונד יחודי אותו ניתן לתאר כאלקטרו פוסט-רוק פסיכדלי שמזיז את הגוף ומאתגר את האוזן. על הבמה: יונתן אלבלק - גיטרה, סינתי, קול >> גלעד אברו - באס, קול >> אביב כהן - תופים, סמפלר

בלייב יציירו על קירות האיזור האמנים יובל בראל, איתמר פלוגה וגיא בלום. יעצב את החלל האמן ארד בן מלך.

דיג'יי: עתליה קנדי גולן

 הנה טעימה מקראנץ':

תגובות