מדריך

פוזיטיב שדרות

פסטיבל אמנות בשלושה בתים בשדרות הכולל הופעות של אבי עדאקי, חבורת אטומיק, תמר קפסוטו ועוד

רחבי העיר, שדרות, 25-02-2014 19:30

תגיות: פוזיטיב שדרות, אבי עדאקי

הערב ייפתח בעיר שדרות פסטיבל תרבות הנקרא "פוזיטיב". זהו האירוע התשיעי מתוך שניים עשר מתוך סדרת אירועים המתקיימת במהלך השנה ברחבי הארץ. פסטיבל פוטזיטיב הוא פסטיבל אמנות המתקיים בשלושה בתים במקביל. האירוע מצולם כחלק מסרט תיעודי העוקב אחר אירועים עצמאיים של אמנות עצמאית בישראל. מטרת הפסטיבל והתיעוד הוא קידום אמנים צעירים והפצת בשורת ההנאה והאיכות של אירועים אינטימיים וחמים אלה, מפגשים עם האנשים מאחורי האמנות והחזרת המסורת של מפגשי אמנות ייחודיים. 

במהלך הפסטיבל יופיעו:

אבי עדאקי::

שרברב ומשורר, טרובדור ארצישראלי מודרני, אומן אינדי מוערך ובעל אמירה חברתית בלתי מתפשרת.
כתובת: משעול האיריס 11 , שדרות 

לירון מיוחס בפרוייקט - La Gitana::

מיוחס היא נגנית כלי הקשה מלחינה וזמרת. לירון מנגנת בפרוייקטים שונים ומקדמת את מופע היחיד שלה שמשלב בתוכו מוזיקה ממרחבי העולם  עם טקסטים בעברית אנגלית איטלקית ופורטוגזית. מופע הסולו שלה כולל בתוכו חומרים מקוריים ועיבודי פרקשיין לשירים אפריקאים.
כתובת: משעול האיריס 11 , שדרות 

חבורת אטומיק::

חבורת אטומיק התגבשה בתחילת 2002 סביב היוקללי של ירון פישמן, הצ'לו של תום קלנר והמלודיקה של ניב הרמתי ומאז הופיעה במועדונים ובפסטיבלים שונים ברחבי הארץ. החבורה הוציאה שלושה אלבומים המאופיינים בצליל עשיר ופולקלורי ובטקסטים סיפוריים ולירים, בימים אלו מסיימים את הפקתו של האלבום הרביעי. על הבמה: ירון פישמן - שירה, יוקללי וגיטרה Ɩ תום קלנר - צ'לו ושירה Ɩ  ניב הרמתי - מלודיקה, חלילים ושירה Ɩ  תמר הק – שירה.
כתובת: משעול האיריס 11 , שדרות 

Southern Comfort::

שני חברי ילדות מקיבוץ שדה בוקר בהופעה עם שירי אלבום הבכורה שבדרך. השירים מלווים בנהימות מעולם הקאנטרי, הפולק, והרוק ומספרים על החוויות והתובנות שאספו בשנים האחרונות. על הבמה: נוי כהן - גיטרה אקוסטית, יוקללה, מפוחית, יוני ברט - גיטרה קלאסית, מפוחית.
כתובת: שדרות, רחוב אהבת ציון 35, קומה אחרונה.

תמר קפסוטו::

תמר קפסוטו בהופעה אינטימית, ביתית, פנים אל פנים. המסרים כולם, הן רגשיים והן שכליים, יועברו באמצעות שירים מכל האלבומים, ביצוע לשיר ידוע אחד, שירים חדשים ושירה מדוברת. הביאו אזניים, רצון להקשיב ושאלות לאמניות, אם יש. אורחת מיוחדת בריקוד הודי מודרני: לביאה בן ארי. 
כתובת: הרצוג 60/6 , שדרות.

פרטים נוספים בפייסבוק של הפסטיבל

הנה טעימה מאבי עדאקי שיופיע בפסטיבל:

תגובות