מדריך

Last Night On Earth

די ג'יי סאשה הבריטי בתקלוט ארוך וקוסמי על המיקסר האנלוגי של הבלוק, לצידם של סת' טרוקסלר, קארל קרייג ודיקסון

בלוק, סלמה 157, תל אביב, 27-02-2014 23:30

תגיות: בלוק, סאשה

התקליטן שהוכתר על ידי מגזין מיקסמאג כ-"בנו של אלוהים" כשהיה בן 24 בלבד, מגיע להופעת בכורה היסטורית במועדון הבלוק.
סאשה יזכור את 2013 כאחת השנים העסוקות שלו, וזה לא משהו שקל להגיד על מי שהספיק במשך יותר מחצי יובל לשנות את עולם המוזיקה כמה פעמים, כשהוא מחזיק קריירה יציבה עם נציגות קבועה, שנה אחרי שנה, בצמרת רשימת התקליטנים הטובים בעולם של ה-RA וה-DJ mag. הוא נדד בכל רחבי הפלנטה, כשהוא מתקלט לצד שמות כמו מת'יו דיר, מאיה ג'יין קולס, קאסי ועוד, הוא הוציא לאור את הגלגול השלישי של הפרוייקט Involver, בו הציג רמת הפקה שמעטים מסוגלים להגיע אליה וזכה לביקורות מהללות, הוא השיק בקיץ את ליין ה-Never Say Never ב-Ushuaia­, איביזה, עם מסיבות שהתחילו בצהריים ונמשכו עמוק לתוך הלילה, ואם כל זה לא מספיק, הוא גם מצא זמן לטפח אמנים צעירים כמו James Teej המבריק, בלייבל Last Night On Earth שהקים ב­-2011.

 את השנה הנוכחית התחיל סאשה אנרגטי מתמיד במסיבת הלייבל שלו בבריקסטון אקדמי בלונדון, לצד גיא גרבר, דיטרון ואלן אליין.
סאשה (במקור Alexander Paul Coe) היה רק בן 21 כשהופיע על השער של מגזין ה״מיקסמאג״ עם ­הכותרת שניבאה את העתיד:­ ״סאשה-­מאניה". זאת היתה הפעם הראשונה שדי.ג׳יי הופיע על שער של מגזין כלשהו. שלוש שנים אחרי, אותו מגזין סימן את את היום בו נולד הסופרסטאר דיג‘יי, כשהכתיר את סאשה בתואר המאד מחייב: “Son of God״.

סאשה הוא לא רק תקליטן בחסד עליון שיודע למקסס ברגישות נדירה, הוא גם מפיק בעל יכולות יוצאות דופן שלא מפסיק לחדש ולהפתיע. מאז שיצר את Xpander האופורי, שנחשב לאחת מהקלאסיקות של המוזיקה האלקטרונית, הוא ממשיך לייצר המנונים ורמיקסים לאמנים מכל קצוות התעשייה; ממדונה, כימיקל ברדרס והוט צ׳יפ, ועד לרמיקס המפורסם לפליקס דה האוס­קאט, Watching Cars Go By, שגם זיכה אותו במועמדות לגראמי.

הערב, סאשה ינגן סט ארוך וקוסמי על המיקסר האנלוגי של הבלוק, שבוע לפני שיופיע בפסטיבל Bugged Out לצד סת' טרוקסלר, קארל קרייג, אנדרו וודרהול ודיקסון.

הנה טעימה ממנו:

תגובות