מדריך

Field Trip with Daniel Avery & Anika

ניוז ואנפקטוריאל משלבים זרועות ומארחים לערב מטאורי את שני הדי ג'ייז הבריטים לערב נוצץ במיוחד

בוטלג, קינג ג'ורג' 48, תל אביב, 07-02-2014 23:00

תגיות: יותם אבני, בוטלג, ניוז, Daniel Avery, Anika, אנפקטוריאל

Daniel Avery::

כשהשם של דניאל אייברי עלה, העיניים התמלאו ברק, הקול השתנק והנהון ראש פשוט הספיק בשביל להעביר את המסר.  לפני קצת יותר משנה, הוא הגיע לעיר כתקליטן די אנונימי אחרי שהורעפו עליו ערימה של סופרלטיבים מהאנשים הנכונים בסצינת הטכנו-דיסקו-רוקנרול של לונדון. 
כן. זו הייתה חתיכת שנה עבור דניאל, שהפך מאוצר חבוי לאחת מהתקוות הגדולות של האלקטרוניקה לעשור הקרוב. אלבום הבחורה שלו, Drone Logic , שנבחר כאחד מההיילייטים של השנה בכמעט כל מצעד שמכבד את עצמו הוא השילוב המושלם ליצירה שאפשר גם להזדגג איתה בשכיבה על הספה בבית, וגם לחוות על הרחבה כפצצת מצרר של אקסטזה.  הסאונד שדניאל עיצב לאורך השנים ומגיע לליטוש שיא באלבום, נוגעים לנו בדיוק בנקודות הדגדוג - איטנסיבי. .מהודק. רך ובועט באותו הזמן. סימביוזה של עבר ועתיד. כזה שמושפע ממורשת של אלילי פוסט פאנק ואינדי כמו ג'וי דויז'ן, מיי בלאדי ולנטיין, וקבארט וולטייר באותה מידה כמו מסנדקי רייב ומועדונים כמו כימיקל בראדרס וקרל קרייג. 
התוצאה - הפיוז'ן המוסיקלי האהוב עלינו שגורם לז'אנרים לאבד הגדרה עצמית, לרגליים לאבד יכולת שליטה רצונית, ולדמיון לרוץ חופשי. 

Anika::

כוכבת האינדי בעלת סגנון השירה יוצא הדופן וחסר ההבעה , בת טיפוחיו של מייסד פורטיסהד , גף בארו האלוהי מגיעה לראשונה לישראל לקחת אתכם לטיול רווי בחומצות שומן של אופיום פסיכדלי והזייתי. אווירה היפית ופוסט פאנק מפויח הם הליבה האסתטית והעוגן הרעיוני מאחורי נוכחותה הסמכותית ושירתה קרת העוז סימנו אותה כאחת היוצרות המודרניות הבולטות. ללא מחשב נייד ועזרים טכנולוגיים נלווים,אניקה תגיש לכם בצורה הכי אולד פאשן שיש,תערובת מרתקת ומאתגרת של תקליטי דאב אפלוליים, מינימל וויב נבואי והיפ הופ חזיוני אל תוך סביבה מועדונית. 

 

הנה טעימה מאניקה:

תגובות