מדריך

BLACK COFFEE

ענק ההאוס והביטים מדרום אפריקה ואירופה, במסיבה אורבנית צבעונית במיוחד בגן הסלעים

גן הסלעים, פארק הירקון, תל אביב, 15-04-2017 16:00

תגיות: BLACK COFFEE, פארק הירקון, גן הסלעים


כל מוסיקת ריקודים שתרקדו היום מקורה במוסיקה שחורה, וכל מוסיקה שחורה מקורה באפריקה. בלאק קופי החזיר את ההאוס לאפריקה, והתוצאה כבשה את העולם בסערה. אנחנו גאים לארח מוסיקאי, תקליטן ואדם יוצא דופן. איש שיצא מהאזורים הכפריים הנידחים של דרום אפריקה וכשהוא נאחז בחלום המוסיקלי שלו, וביד אחת ולב ענק כבש אט אט כמעט כל במה אפשרית, החל בדרום אפריקה בה שמו מוכר בכל בית, ואחר כך בנחישות וביסודיות בעולם כולו כשתוך פחות משלוש שנים הוא מופיע על כל במה מכובדת אפשרית ונבחר ב-2015 לדי.ג'יי. הפורץ של השנה. משם כבר הדרך הייתה קצרה להופעות בפסטיבל קואצ'לה ובאולטרא מויזיק פסטיבל ולהיקרא לעשות רמיקס לאלישיה קיז. 
בסגנון המיקסוס שיחודי רק לו, ביד אחת, עם המון נשמה וחום וגרובים מלטפים שאי אפשר לעמוד בהם מולבשים על ביטים סוחפים, בלאק קופי מרקיד לאנשים את הלב והם מתאהבים, אם זה בפנורמה בר בברלין, אם זה בסירקולוקו בדי.סי 10 באיביזה, אם זה באיי.די.אי באמסטרדם, בבוילר רום, במעבדה של מיקסמאג, או בסווטו בדרום אפריקה.


המסיבה תתקיים בלב העורק הראשי של העיר המדהימה תל אביב, שוכן לו גן מרהיב ביופיו, קסום, נווה באמצע מדבר אורבני, ירוק וצבעוני הנושק לאגם מהמם - גן הסלעים, הגן הזאולוגי, הגן הפיסולי.. שלושת השמות מתייחסים לאותו הגן, תלוי כמובן בנקודת המבט של המתבונן. מקור הסלעים הוא אך ורק ממרחב ארץ ישראל. שהותיקים ביניהם הובאו משולי הר חרמון, אבני חול צהבהבות בנות מעל 70 מיליון שנה!

הנה טעימה מבלק קופי:

תגובות