מדריך

HIP HOP & DANCEHALL PARTY

הקשר ההדוק בין ההיפ-הופ האמריקאי לדאנסהול הג’מייקני ייבדק במסיבה עם די ג'יי סאבו, רודבוי, ריג'ויסר ועוד

לילנבלום 42 , תל אביב, 24-01-2014 23:59

תגיות: סאבו, ריג'ויסר, רודבוי

בערב, ליל שישי, תתקיים בלוקיישן מפנק הממוקם במרכז תל-אביב עם חצר ענקית, מקורה ומחוממת,מסיבה צבעונית שתבחן את הקשר ההדוק בין ההיפ-הופ האמריקאי לדאנסהול הג’מייקני/בריטי במסיבה שממקמת שלל נכבד של כמה דיג’ייז מטיבי לכת במרכז הפריים טיים, אל תוך לילה שיתחיל בביטים אפלוליים וימשיך בדאנס כאוטי עד אור השחר. 

מכתיבי הטון של הערב:

REJOICER::
האב המייסד של הקולקטיב הישראלי רואו-טייפס, מפיקים וביט-מייקרז כחולבן עם הסטייל הכי טייט והמון חומר מקורי, הריג’ויסר נוחת אצלנובסיבוב הראשון של הפריים-טיים לסט איכותי ומגוון שיגרום לכם לזוז ימינה ושמאלה למקצבי גטו שהוא הביא איתו מהחלל החיצון.

LIL’ OR::
אחד השמות העולים והמבטיחים בתחום ההיפ הופ, לאחר שניגן באינספור מסיבות עם רזידנסי בליין הבומבוקס ומתפקד כדיג’יי צמוד של הראפר “פלד”, מגיע אלינו לסט רווי תדרים נמוכים ומדוייקים, סקראצ’ים ואווירת נייסנס כללית

SABBO::
מפיק-על, רבע מכנופיית סוליקו, שליש מכנופיית ווייבי ודיג’יי בחסד עליון, מתקלט בכוח המחשבה בלבד ובעזרת לפטופ וסראטו מעביר את הצלילים ישר לפטיפונים, למיקסר ולמערכת ההגברה. בא לחמם אותנו מההיפ הופ הקר בעזרת מקצבים קאריביים טריים.

RUDEBOY SOUND::
מי שמכיר את רודבוי סאונד יודע שאיפה שהם נמצאים יש מסיבה. לאחר כמעט שנה של רזידנסי מכובד בליין הסלקטא ושנייה אחרי שסיכמו את 2013 עם המיקסטייפ החדש. נוחתים אצלנו עם ארגזים של סלקשן שמאוכסן על קבצי אמפי3 בסט ראגאמאפין ודאנסהול עד הזריחה.

תגובות