מדריך

פסטיבל תל אביב ווליום

אירוע ראשון מסוגו למוסיקה אלקטרונית מתקדמת שישלב בין ועידות, פאנלים וסדנאות ביום ופסטיבל במהלך הלילה

מרכז ענב, אבן גבירול 71, תל אביב, 17-01-2014 10:15

תגיות: תל אביב ווליום

היום ינעל פסטיבל תל אביב ווליום שנערך שלושה ימים. הפסטיבל הוא אירוע ראשון מסוגו בארץ למוסיקה אלקטרונית מתקדמת, השואב את השראתו מאירועים דומים ברחבי העולם, כגון WMC, ADE ועוד. כמו באירועים בינלאומיים אלה, גם הפסטיבל הישראלי ,שיימשך שלושה ימים וארבעה לילות בין התאריכים 15-18 בינואר, ישלב בין ועידה רבת משתתפים ופאנלים במהלך היום ופסטיבל במהלך הלילה. “תל אביב ווליום” נוצר במטרה לפתח את התרבות המקומית, לקדם את האמנים הישראלים, לעזור לעסקים המקומיים ולמשוך תיירות מוסיקה אלקטרונית מתקדמת לישראל.
המודל לפיו יתקיים האירוע מגיע מ- ADE/Amsterdam Dance Event ההולנדי, המתקיים כבר 18 שנים ברציפות, כאשר בשנה האחרונה נכחו בוועידה למעלה מ- 300,000 משתתפים, למעלה מ- 70,000 מהם תיירים. הצלחתה של הנוסחה ההולנדית הביאה לכך שהתיאטראות, המועדונים והברים באמסטרדם עומדים על תפוסה מלאה לכל אורך האירוע, בעוד חברות התעופה, בתי המלון וחברות המוניות מתקשות לספק את הביקוש הרב בימים שלפניו ואחריו. בין היתר, הפלטפורמה של הפסטיבל והוועידה אחראים באופן ישיר לכך שאמני המוסיקה המתקדמת ברחבי הולנד מייצרים כיום הכנסה שנתית בהיקף של למעלה ממיליארד אירו.

הלו"ז להיום:


בשעה 10:15 // סדנת אמן עם אמיר בן עמי (הדג נחש, ב"ס Muzik) - האם ניתן לתקלט בגיטרה?אמיר בן עמי - גיטריסט, יוצר, מפיק מוזיקלי ומדריך ב- Muzik, מציע אופציה מעניינת: לא חייבים ג'וג כדי לתקלט!   המפגש המרתק עם אמיר יסקור 3 תפיסות חדשניות של יצירה, הפקה וביצוע, אשר פותחו לאורך למעלה מעשור למופע סולו, ובכדי להעביר לתלמידיו ב- Muzik את גישתו ליצירה בת זמננו.


בשעה 11:00 //סדנת Digital Jockey עם אייל גלדר מקילומבו.אינטר פייסים חדשים שדי'ג'אים יחשפו אליהם בשנים הקרובות בהשתתפות קילומבו.


בשעה 12:00 // פאנל פריצה עם דידי עזרא. תעשיית המוסיקה האלקטרונית בתל אביב חמה מאי פעם, עיניים מרחבי העולם נשואות אלינו, מחפשות את הכשרונות הבאים. בכל סופ"ש אלפים ברחבי העולם מתייצבים ברחבות המועדונים על מנת להקשיב ולרקוד לצלילי דיג'ייז ופרודוסרס ישראלים.  תל אביב ווליום תארח פאנל אמנים שהצליחו שם בחוץ, אמנים עם מעריצים ובוקינגס בכל רחבי העולם.  דידי עזרא, הידוע בכינויו ביזאר קונטאקט ( Bizzare Contact), בנה את שמו במשך 15 השנה האחרונות וכיום נע באופן קבוע בין המולדת למקסיקו, ברזיל, יפן, פורטוגל, בלגיה ומדינות רבות אחרות. לאחר שניגן אל מול כל כך הרבה במות, קהילת המעריצים שלו מונה מאות אלפים והוא מבחינתו רק רוצה להמשיך ולגדול. בואו לשמוע מה עזר לו בדרך למעלה ומה הוא למד מכל זה.


בשעה 13:15 // טקס נעילה והכרזה על הזוכים בתחרות ועל הטראק המנצח. מנחה: אורן בראל. שופטים: אלכס פולונסקי, דיג'יי ויק, דיג'יי עדי לב ועוד. 

 

באתר הפסטיבל תוכלו להתעדכן על תקלוטים ומסיבות המסגרת הפסטיבל

 

תגובות