מדריך

פסטיבל תל אביב ווליום

אירוע ראשון מסוגו למוסיקה אלקטרונית מתקדמת שישלב בין ועידות, פאנלים וסדנאות ביום ופסטיבל במהלך הלילה

מרכז ענב, אבן גבירול 71, תל אביב, 16-01-2014 14:00

תגיות: תל אביב ווליום

היום יתקייפ יומו השני של פסטיבל תל אביב ווליום שימשך שלושה ימים. הפסטיבל הוא אירוע ראשון מסוגו בארץ למוסיקה אלקטרונית מתקדמת, השואב את השראתו מאירועים דומים ברחבי העולם, כגון WMC, ADE ועוד. כמו באירועים בינלאומיים אלה, גם הפסטיבל הישראלי ,שיימשך שלושה ימים וארבעה לילות בין התאריכים 15-18 בינואר, ישלב בין ועידה רבת משתתפים ופאנלים במהלך היום ופסטיבל במהלך הלילה. “תל אביב ווליום” נוצר במטרה לפתח את התרבות המקומית, לקדם את האמנים הישראלים, לעזור לעסקים המקומיים ולמשוך תיירות מוסיקה אלקטרונית מתקדמת לישראל.
המודל לפיו יתקיים האירוע מגיע מ- ADE/Amsterdam Dance Event ההולנדי, המתקיים כבר 18 שנים ברציפות, כאשר בשנה האחרונה נכחו בוועידה למעלה מ- 300,000 משתתפים, למעלה מ- 70,000 מהם תיירים. הצלחתה של הנוסחה ההולנדית הביאה לכך שהתיאטראות, המועדונים והברים באמסטרדם עומדים על תפוסה מלאה לכל אורך האירוע, בעוד חברות התעופה, בתי המלון וחברות המוניות מתקשות לספק את הביקוש הרב בימים שלפניו ואחריו. בין היתר, הפלטפורמה של הפסטיבל והוועידה אחראים באופן ישיר לכך שאמני המוסיקה המתקדמת ברחבי הולנד מייצרים כיום הכנסה שנתית בהיקף של למעלה ממיליארד אירו.

הלו"ז להיום:


בשעה 11:00 // סדנא בהנחיית: Rachel Lipschitz-Levy, Brand Expert, Israel & Greece, YouTube Developing your Audience on YouTube: The Small Secrets in YouTube’s Interface that will help you promote your content.


בשעה 12:00 //פאנל DJ רזידינט   בהנחיית: חן פלאח והשתתפות: אמיר אגוזי וסהר זנגלביץ'   


בשעה 13:50 //פאנל בוקרים   משתתפים: גל עופר, גל מנצור ועוד.  


בשעה 14:00 // מאסטר קלאס עם טוני אנדרוס:: 


מאסטר קלאס עם טוני אנדרוס, הבעלים והאיש שפיתח את מערכת הסאונד האגדית Funktion-Oneאנדרוס הוא שם דבר בחיי הלילה בעולם, הוא מעצב ויצרן של מערכות סאונד איכותיים למועדונים, ואחראי לפיתוח של כמה מהמערכות הכי מתקדמות בשוק עם פטנטים רבים הרשומים על שמו. אנדרוס הוא אחד האנשים שהשפיעו על האופן שבו אתם שומעים מוסיקה במועדון. הפיתוחים שלו הקנו לו פרסים בסדר גודל בינלאומי כולל פרס מטעם איגוד התאורה והסאונד המקצועי ב-2007, פרס מפעל חיים ממגזין אודיו פרו ופרס יצרן מערכות הסאונד הטובות ביותר מטעם דיג'יי מגזין. בלעדיו חיי הלילה שלנו לא היו אותו דבר. מערכות הסאונד של אנדרוס הם אבני הפינה של מועדונים מובילים כגון ברגהיין-פנורמה בר בברלין, טראו באמסטרדם וספייס באיביזה. הסדנא בהנחיית עופרי צלינקר

בשעה 15:15 //פאנל בעלי מועדונים   מנחה: אסף ביבאס (חצי הצמד סקאזי). בהשתתפות:  גל עופר, אריאל קלצ'קין ודוד טור.


בשעה 16:15 // פאנל הטכנולוגיה של מחר – סטארט-אפ תוצרת הארץבהשתתפות:  אורי נחמיאס (סוניק לוג'יק – פיתוח ישראלי של אפליקציית שליטה על תכנת המוזיקה השולטת בעולם אבאלטון), קובי סטוק (jam star אפליקצייה שמלמדת אנשים לנגן בגיטרה דרך המכשיר הסלולרי או הטבלט ומאפשרת למוסיקאים לשלב גיטרות בדיג''י סט ובאולפן)  וסופר סטאר VJ-Dorian Natan שיספר על התפתחות ה-vj תלת מימד בעשור האחרון.


בשעה 17:00 // דיג'יי ויק  - סט אורח של שילוב מוזיקה אלקטרונית קלאסית – שילוב כלי נגינה בדיג'יי סט/


 בשעה 18:00 // פאנל מוסיקה מחתרתית VS מוסיקה מסחריתמנחה: עדי לב (ADI-J) שתגיע במיוחד מאמסטרדם. משתתפים: כלבתא, יובל מדינה, אמיר אגוזי ואורי שוחט. מיהם האנשים האלה שתמיד נמצאים קצת מתחת לפני השטח? ממציאים מחדש את המוכר והמקובל ולעולם לא מתמהמהים בו? עדי לב, חלוצת דראמ אנד בייס (In Your Face), מגיעה מאמסטרדם להנחות פאנל בהשתתפות כלבתא, יובל מדינה, אמיר אגוזי ואורי שוחט. בואו לשמוע מהאנדרדוגס מה הם מוצאים במחתרת? האם זאת באמת המחתרת או שאולי הסצנה התל אביבית בכלל מכורה לטרנדים מחתרתיים וכוכבנות תמידית? איפה נמתח הגבול בין מחתרתי למסחרי? האם זה תג שנדבק לנצח, או שלהיות מחתרתי זה בא באופן טבעי, ולא מוגדר? וכמובן - איך מתקיימים כאומן של מוסיקה שהיא לא מיינסטרים?

תגובות