מדריך

קו 106 וליין ה-WAVVY מארחים את Om Unit

אשף הביטים Om Unit, אקא ג'ים קולס בערב ייחודי וצבעוני המשלב בין הסאונד לויזו'אל

פסאז', אלנבי 94, תל אביב, 09-01-2014 22:00

תגיות: בלנדר, סאבו, ווידו, קו 106, WAVVY, פסאז', Om Unit, אופם יונית

Om Unit::

לא הרבה יוצרים מצליחים לרגש ולספק גם את חובבי הביטים האיזוטריים ביותר, את חפרני הדראם & בייס הקשים, את נערי הפוטוורק ואת שועלי ההיפ-הופ בעת ובעונה אחת. "אום יוניט" הוא אחד כזה. ג'ים קולס, כמו שהוא רשום בדרכון, הוא כרגע אחד מהיוצרים והדיג'יים העסוקים ביותר שיצאו  מהממלכה המאוחדת. שנייה אחרי סיבוב תיקלוטים ענקי בכל רחבי ארה"ב, ובין קפיצות למסיבות בכל רחבי אירופה, יפן ואוסטרליה הוא מגיע גם לארץ הקודש לערב חד פעמי ומיוחד במועדון הפסאז' המחבר בין המסע האודיו-ויזואלי האיכותי של קו 106 לבין ליין הפוטוורק היחיד בישראל "ווייבי" מבית מדרשם של עידו ווידו ורונן סאבו (סוליקו).

 

 

"אום יוניט" החל את דרכו בכינוי 2tall ותחתיו יצר את 3 אלבומים של ביטים מעולם ההיפ-הופ המחתרתי, שכללו שיתופי פעולה עם אמסיז רותחים ואפילו השתתפות בגמר של תחרות התקלטינים והטרנטייבליזם של ה-DMC והתארחות בתוכניתו של ג'ון פיל האגדי. עם תחילת העבודה על הפרוייקט של "אום יוניט" תפסה המוזיקה של קולס כיוון חדשני ועתידני ולאורך הזמן הפכה אותו למנהיג של דור חדש של מוזיקאים מרתקים מכל רחבי העולם הנמצאים בחזית האלקטרוניקה העדכנית. במוזיקה של "אום יוניט" משלב קולס השפעות מעברו הג'אנגליסטי לצד פוטוורק וג'וק משיקגו לכדי צליל פוסט-דאבסטפי עמוק, עשיר ומלודי. הסגנון שקולס מוביל זכה לכינוי SlowFast על שם השילוב של סימפולים איטיים על מקצבים מהירים ושאר משחקים ריתמיים מרתקים. בין עבודותיו המהפכניות והמשפיעות ביותר ניתן למצוא את סדרות הרימקסים שהוציא תחת הכינוי Philip D. Kick ואת האיפי המשותף עם Machine Drum תחת השם Dream Continuum שכללו גרסאות פוטוורק לקלאסיקות דראם & בייס וג'אנגל אשר עידכנו אותן לרחבות של המילניום החדש.

"אום יוניט" מיקסס עשרות אומנים ביניהם: Foreign Beggars, Joker, 813, Fracture, Shigeto, Machine Drum, הוציא EP's בלייבלים הנחשבים Metalheadz של גולדי ו-Exit של Dbridge ובנוסף הוא גם בעליו של הלייבל האיכותי COSMIC BRIDGE. אלבומו החדש יצא לפני כחודש וזכה לשבחים במיטב המגזינים ואתרי המוזיקה הנחשבים.

 

במהלך הערב החל מ 21:30 תוצג תערוכת אומנות של אמן הרחוב ROSS PLAZMA שאף יכין עבודות בהשראת המוסיקה של אום יוניט במקום.

לצד כל האושר הזה אמן הויג'י המעולה FIN יציג את עבודות התלת מימד שלו על קירות הפסאז'. 

 

מחיר כניסה 20 ש״ח (חינם עד חצות)

בקרו בעמוד של קו 106 בפייסבוק

בקרו בעמוד של Wavvy 

צילום: פייסבוק

הנה טעימה מאשף הביטים:

תגובות