מדריך

קו 106 בשיתוף WAVVY מארחים את די ג'יי Om Unit

חובב הביטים הבריטי אום יוניט AKA ג'ים קולס, בערב של דאונד עדכני במיוחד המחבר בין האודיו לוי'זואל

פסאז', אלנבי 94, תל אביב, 09-01-2013 22:30

תגיות: קו 106, פסאז', אום יוניט, Om Unit

Om Unit::

לא הרבה יוצרים מצליחים לרגש ולספק גם את חובבי הביטים האיזוטריים ביותר, את חפרני הדראם & בייס הקשים, את נערי הפוטוורק ואת שועלי ההיפ-הופ בעת ובעונה אחת. "אום יוניט" הוא אחד כזה.

ג'ים קולס, כמו שהוא רשום בדרכון, הוא כרגע אחד מהיוצרים והדיג'יים העסוקים ביותר שיצאו מהממלכה המאוחדת. שנייה אחרי סיבוב תיקלוטים ענקי בכל רחבי ארה"ב, ובין קפיצות למסיבות בכל רחבי אירופה, יפן ואוסטרליה הוא מגיע גם לארץ הקודש לערב חד פעמי ומיוחד במועדון הפסאז' המחבר בין המסע האודיו-ויזואלי האיכותי של קול הקמפוס המתקרא "קו 106" לבין ליין הפוטוורק היחיד בישראל "ווייבי" מבית מדרשם של ווידו וסבו (סוליקו).


"אום יוניט" החל את דרכו בכינוי 2tall ותחתיו יצר את 3 אלבומים של ביטים מעולם ההיפ-הופ המחתרתי, שכללו שיתופי פעולה עם אמסיז רותחים ואפילו השתתפות בגמר של תחרות התקלטינים והטרנטייבליזם של ה-DMC והתארחות בתוכניתו של ג'ון פיל האגדי. עם תחילת העבודה על הפרוייקט של "אום יוניט" תפסה המוזיקה של קולס כיוון חדשני ועתידני ולאורך הזמן הפכה אותו למנהיג של דור חדש של מוזיקאים מרתקים מכל רחבי העולם הנמצאים בחזית האלקטרוניקה העדכנית. במוזיקה של "אום יוניט" משלב קולס השפעות מעברו הג'אנגליסטי לצד פוטוורק וג'וק משיקגו לכדי צליל פוסט-דאבסטפי עמוק, עשיר ומלודי. הסגנון שקולס מוביל זכה לכינוי SlowFast על שם השילוב של סימפולים איטיים על מקצבים מהירים ושאר משחקים ריתמיים מרתקים. בין עבודותיו המהפכניות והמשפיעות ביותר ניתן למצוא את סדרות הרימקסים שהוציא תחת הכינוי Philip D. Kick ואת האיפי המשותף עם Machine Drum תחת השם Dream Continuum שכללו גרסאות פוטוורק לקלאסיקות דראם & בייס וג'אנגל אשר עידכנו אותן לרחבות של המילניום החדש. "אום יוניט" מיקסס עשרות אומנים ביניהם: Foreign Beggars, Joker, 813, Fracture, Shigeto, Machine Drum, הוציא EP's בלייבלים הנחשבים Metalheadz של גולדי ו-Exit של Dbridge ובנוסף הוא גם בעליו של הלייבל האיכותי COSMIC BRIDGE. אלבומו החדש יצא לפני כחודש וזכה לשבחים במיטב המגזינים ואתרי המוזיקה הנחשבים.

הכניסה חינם

לעמוד של קו 106 בפייסבוק

צילום: פייסבוק

הנה טעימה מאום יוניט:

תגובות